En
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1393
کد 50

فرماندار فیروزکوه:

انتخاب رهبر معظم انقلاب یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدرشناس ایران اسلامی است

ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در حاشیه مراسم یادواره شهدای گمنام شهرستان فیروزکوه با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب توسط خبرگان رهبری در پانزده خرداد گفت: انتخاب رهبر معظم انقلاب خود یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدر شناس ایران اسلامی است.
وی گفت : یکی از دلایل پیروزی قیام امام راحل حمایت مردم ولایتمدار و آگاه ایران اسلامی بود.
وی افزود: مردم با بصیرت ایران اسلامی متوجه شدند که امام راحل یک هدیه الهی است و لذا پشت سر آن مرد عارف و الهی قرار گرفتند و ثابت کردند که بهترین امت و پیرو برای امام خود هستند.
وی چهارده خرداد ماه را فرصتی مناسب برای آشنایی و تبیین اندیشه های قیام امام راحل و مبارزه ملت غیور ایران اسلامی با استکبار جهانی است، افزود: مسوولان دستگاههای فرهنگی می بایستی با برنامه ریزی های کارشناسی و منسجم جوانان و نسلهای سوم و چهارم انقلاب اسلامی برای با تاریخ انقلاب آشنا کنند.
مهری در ادامه تصریح کرد: امام راحل در یکی از دیدارهای خود فرمودندˈ من همیشه متوجه یک دست غیبی بودم که انقلاب را راهنمایی می کرد. و آن دست غیب،دست امام زمان عصر(ع) است که در تمام مراحل همراه با انقلاب بود تا انقلاب اسلامی همه موانع را کنار بگذارد و به مسیر خود ادامه بدهدˈ.
به گفته وی، نقش رهبر معظم انقلاب در خارج کردن کشور از بحران ها و مقابله با تهدیدات دشمنان و همچنین تقویت بنیانهای سیاسی نظام اسلامی از نکات بسیار برجسته و مهمی است که به سادگی نمی‏توان آن را تبیین کرد.
فرماندار فیروزکوه نقش رهبر انقلاب در پیشرفت های شگرف ملت ایران در طول ۲۵ سال رهبری جامعه اسلامی را بسیار مهم برشمرد و افزود: همه پیشرفت های ملت ایران دراین مدت مرهون رهبری امام خامنه ای است و اگر رهبری های ایشان نبود ملت ایران به این عزت و عظمت نمی رسید.
مهری در ادامه اظهار داشت: امروز که سال اقتصاد و فرهنگ است رهبرمعظم انقلاب دستور داده که همه در پیشرفت اقتصاد و فرهنگ کشور کمک کنند و با ظرفیت های داخلی می توانیم به این پیشرفت ها دست پیدا کنیم و نیازی به خارج وکشورهای غربی نداریم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 170