En
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 4993

نشست فرماندار با کارکنان فرمانداری فیروزکوه

نشست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه با کارکنان فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در این جلسه با اشاره به فراز و نشیب های سال ۱۳۹۷ گفت: دشمنان بعد گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سعی کردند به هر روشی به انقلاب ضربه زنند، ولی توطئه‌ های آنها یکی پس از دیگری با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری، همت مسؤلان و هوشیاری و همدلی ملت ایران، خنثی گردید. 

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی شکوهمند ۲۲بهمن گفت: حضور حماسی ملت غیور ایران نشان داد که ایرانیان مردمی هوشمند و پایبند به ارزشهای انقلاب هستند.

فرماندار فیروزکوه افزود: مردم ما نشان دادند که بهترین هستند لذا باید بهترین خدمات و امکانات را در اختیار آنها قرار دهیم.

وی تصریح کرد: مردم ایران با ادا کردن دین خود به نظام، تعهد و وظایف مسئولان و مستخدمین دولت را بیشتر کردند.

جمارانی خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار داشت: مجموعه کارکنان فرمانداری فیروزکوه باید از فرصت به دست آمده در تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند.

وی با تأکید به اینکه مجموعه فرمانداری فیروزکوه در سال ۹۸ بدنبال ایجاد فضای صمیمی با رویکرد گفتگو محور خواهد بود افزود: در سال آینده همکاران نسبت به برگزاری نشست های مشورتی در حوزه فعالیت خود اقدام نمایند تا با نظریه های کارشناسی بسترهای رشد و توسعه شهرستان فراهم گردد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 43