En
تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397
کد 4978

فرماندار فیروزکوه:

امکانات مورد نیاز جوانان فعال فراهم شود

فرماندار فیروزکوه در ستاد ساماندهی امور جوانان به مسئولان شهرستان تاکید کرد: نسل جوان به عنوان نیروی فعال، محرک و پرتلاش نقش بسزایی در پیشرفت جامعه دارند و ما وظیفه داریم امکانات مورد نیاز در راستای تحقق اهدافشان را فراهم کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه روز دوشنبه ۱۳ اسفند ماه با حضور امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان، دبیران کارگروه های شورای مشورتی جوانان و دیگر اعضای جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

یوسفی جمارانی در این جلسه ضمن خیرمقدم به حضار بیان داشت: مسئولان مربوطه در حوزه امور جوانان باید به بررسی دقیق مشکلات و تهدیدات پیش روی جوانان بپردازند تا بتوانیم در جهت مقابله و رفع آن ها طرح های کاربردی و اجرایی را برنامه ریزی کنیم.
 
نماینده عالی دولت در فیروزکوه با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی شهرستان به تشکیل تشکل های مردمی در زمینه محیط زیست تاکید کرد و گفت: باید از پیشنهادات و توان جوانان در جهت حفظ و بهرمندی از طبیعت بکر فیروزکوه استفاده کنیم.

فرماندار فیروزکوه ارائه گزاراشات ادارات در قالب مشخص به صورت تفکیکی (شهر، روستا، زن و مرد) را به منظور بررسی میزان تحت پوشش قرار گرفتن جامعه هدف را مورد تاکید قرار دادند.

در ادامه نیز دبیران کار گروه های شورای مشورتی جوانان اقدام به ارائه گزارشات، پیشنهادات و مشکلات حوزه فعالیت خود کردند.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 اسفند 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 34