En
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1393
کد 49

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه بر تبیین اندیشه های حضرت امام برای نسل جوان تاکید کرد

تبیین اندیشه امام خمینی (ره) برای نسل امروز که دوران زندگی امام خمینی (ره) ندیده اند، ضروری است.
مهین خلیل ارجمندی افزود: نسل امروز که حضرت امام را در زمان حیاتش ندیده اند ، برگزاری ایین های سالگرد ارتحال بهترین فرصت برای بیان دیدگاه ها و اندیشه های ان حضرت برای نسل جوان است.
وی همچنین افزود: تجلیل از امام خمینی (ره) تجلیل از اندیشه نابی است که توانست مردم را به صحنه آورد و با توکل به خدا اسلام این دین الهی را مجددا احیا کند.
معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری گفت :امام خمینی (ره) شخصیتی بی نظیر بود که رهبری ومدیریت بی نظیری داشت . وی افزود: ولایت فقیه بعنوان یک اندیشه مورد توجه جامعه جهانی قرار گرفته و دشمن نیز تمام تلاش خودش را برای ضربه زدن به این فکر بکار گرفته است لذا باید یادگار به جامانده از امام خمینی (ره) را حفظ و در جامعه تقویت کنیم.
خلیل ارجمندی افزود: همه قشرهای مختلف جامعه نیازمند شناخت تفکر امام (ره) و بهره گیری از اندیشه امام راحل هستند.
وی ارج نهادن و ادای دین به ساحت مقدس امام راحل و عملیاتی کردن اندیشه آن عزیز سفر کرده را ضرورت جامعه امروزی دانست و گفت: باید به بهترین نحو از این ظرفیت استفاده و بهره برداری شود..
معاون فرماندار با بیان اینکه به برکت قیام حضرت امام راحل ملت ایران از یوغ استکبار جهانی رهایی یافت، گفت: امروز باید راه و افکار امام (ره) زنده نگه داشته شود.
وی افزود: هدف از اعزام کاروان فقط صرف حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) نیست، بلکه تجدید میثاق دوباره با آرمان های والای امام راحل و شهداست.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 140