En
تاریخ : دوشنبه 17 دي 1397
کد 4773

برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی فیروزکوه

پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی فیروزکوه به ریاست مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، این جلسه صبح دوشنبه ۱۷ دی ماه با حضور حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فیروزکوه، دکتر مجتبی بنداد کرمانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، زمان ایلکا رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

در این جلسه، مهندس یوسفی جمارانی ضمن خیر مقدم به حضار اظهار داشت: با توجه به افتتاح کلینیک ویژه و بخش های تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه، پرسنل بیمارستان بایستی ساماندهی شوند و تعداد نیروی انسانی هر بخش طبق استاندارد تعریف شده باشد.

این مقام مسئول با اشاره به نظارت بر بهداشت سکوی شیر فیروزکوه ابراز کرد: تمامی اقدامات دامداران در شرایط نگهداری دام، نحوه انتقال محصول به سکوی شیر و... به همراه تخلفات بهداشتی و برخوردها باید در دستورالعملی مشخص شود و نظارت های بهداشتی با اهتمام بیشتری انجام شود.

وی در ادامه تصریح کرد: شرکت تأمین ماسه فیروزکوه تحت نظارت آنلاین محیط زیست قرار دارد و با توجه به فیلترها و ... هیچ دغدغه ای در خصوص آلایندگی این شرکت وجود ندارد.

فرماندار فیروزکوه ضمن بیان اینکه این مورد بایستی از دستور کار کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خارج شود، افزود: فرآیند انتقال این شرکت در دستور کار قرار دارد و زیرساخت های مورد نیاز فراهم شده است؛ جابجایی مذکور نیازمند تسهیلاتی است که به زودی با حمایت دولت پرداخت و انتقال انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در فیروزکوه بیان داشت: گشت های بازرسی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه با جدیت بیشتری نسبت به بازارچه میدان راه آهن اقدام و در صورت کشف تخلفات بهداشتی، با واحدهای متخلف برخورد قانونی کنند.

مهندس یوسفی جمارانی تأکید کرد: سلامت و بهداشت دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است که میطلبد پیشنهادات و اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقا و بهبود این امر در این کارگروه گزارش داده شود.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 دي 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 33