En
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397
کد 4648

فرماندار فیروزکوه در جمع روسای هیئت های رزمی شهرستان:

ورزش یکی از ارکان اصلی شهرستان است / ورزش های رزمی پس از انقلاب از رشته های پیشتاز بوده اند

نشست مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه با روسای هیئت های ورزشی رزمی، در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، نشست مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه با روسای هیئت های ورزشی رزمی شهرستان با حضور حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و کاظم شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، ظهر شنبه 10 آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

پس از ارائه نقطه نظرات روسای هیئت های رزمی در این جلسه، مهندس یوسفی جمارانی اظهار داشت: عدم شناخت دقیق پتانسیل ها و کمبودهای هیئت های فعال ورزشی، آسیب است لذا باید گزارشی تنظیم شود و تمام موارد مربوطه از جمله سوابق ورزشکاران و رتبه های کسب شده، تعداد مربیان و داوران، تجهیزات، مشکلات و ... جمع بندی شوند تا با شناخت کامل نقاط ضعف و قوت هر هیئت بتوانیم موانع را برطرف و در جهت حفظ و ارتقاء ظرفیت ها گام برداریم.

وی در ادامه بیان داشت: جایگاه هر هیئت ورزشی به تفکیک با شهرستان های استان تهران و در سطوح بالاتر بررسی شود تا برداشت جامعی از شرایط داشته باشیم.

این مقام مسئول ضمن تأکید بر همفکری خاطرنشان کرد: هر هیئت ورزشی باید هدف گذاری داشته باشد تا بتواند در راستای تحقق اهداف خود برنامه ریزی کرده و درصدد رفع مسائل و مشکلات مسیر موفقیت خود، تلاش کند.

فرماندار فیروزکوه گفت: انتظارات از بخش های دولتی، خصوصی، سرمایه گذاران و ... باید مشخص باشد و این امر تنها با تسلط بر شرایط موجود هیئت های ورزشی امکان پذیر خواهد بود.

وی اشاره کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشورمان در رشته های ورزش رزمی پیشتاز بوده و از سوی دولت در حوزه ورزش، حمایت ها و اقدامات خوبی در این بخش انجام شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: شواهد حاکی از آن است که استعداد افرد جامعه در رشته های انفرادی بسیار بیشتر از رشته های تیمی بوده، لذا استعدادیابی در این حوزه نیز بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسئول ابراز کرد: پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی از سرمایه هایی هستند که هیئت ها باید تعامل با آنها را همواره حفظ کنند.

همچنین افزود: مطالعه، ارتباط با باشگاه ها و هیئت های ورزشی موفق در شهرستان های مجاور و فراگیری تجربیات آنها می تواند در پیشبرد اهداف اثرگذار باشند.

مهندس یوسفی جمارانی ضمن بیان اینکه ظرفیت میزبانی از مسابقات ورزشی در فیروزکوه وجود دارد تأکید کرد: برگزاری مسابقات استانی و ملی در شهرستان می تواند آورده های مثبتی به همراه داشته باشد لذا انتظار داریم اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت های ورزشی این امر را مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی در روزهای آتی در این شهرستان گفت: ورزش یکی از ارکان اصلی شهرستان است؛ باید برنامه ریزی ها به طوری باشد که مراسمات ورزشی نیز در دستور کار قرار بگیرند.

این مقام مسئول با تأکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی بیان داشت: هر هیئت ورزشی باید فرد متخصصی را به عنوان مسئول و رابط روابط عمومی منصوب کند تا وظیفه معرفی، اطلاع رسانی، جمع آوری و انعکاس اخبار مربوطه را بر عهده گیرد.

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: عملکرد روابط عمومی می تواند به جذب علاقمندان کمک کند و سبب پیشبرد اهداف هیئت ورزشی شود.  • نوشته شده
  • در شنبه 10 آذر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 30