En
تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 4573

برگزاری نشست تخصصی انجمن های ادبی شهرستان فیروزکوه

نشست تخصصی انجمن های ادبی شهرستان فیروزکوه با حضور استاد عبدالهی و کارشناس حوزه شعر و ادب و اعضای انجمن ادبی فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، جلسه بررسی مشکلات و بستر سازی انجمن های شعر و ادب با حضور استاد عبدالهی و کرم آبیان کارشناس شعر استان تهران، پور روشن سرپرست این اداره و اعضای انجمن ادبی در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه برگزار شد.

پور روشن ضمن خیرمقدم به حضار بیان داشت: این جلسه با هدف ساماندهی مشکلات انجمن برگزار شده است.

وی گفت: ما در شهری زندگی می کنیم که بزرگان ادبی چون سید الشعرا امیری فیروزکوهی و دختر ایشان امیر بانو که جزو چهره های ماندگار در حوزه ادبیات هستند را جزو افتخاراتش دارد؛ لذا با توجه به این پیشینه باید شاهد نتایج خوبی در این حوزه داشته باشیم.

در ادامه عبدالهی با بیان اینکه وظیفه ما بستر سازی است گفت: امید است با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران بتوانیم شاهد بستر مناسب جهت فعالیت بهتر و مناسب انجمن ها باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: جهت ساماندهی و شناسه دار شدن و دریافت تسهیلات، هنرمندان این حوزه می توانند جهت ثبت نام به سایت بنیاد شعر و ادب داستان ایرانیان مراجعه نمایند.

در این جلسه، شاعران به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد انجمن آئینی با مسئولیت آقای یزدانی و انجمن ادبی کودک و نوجوان با مسئولیت خانم رهنما در فیروزکوه تشکیل گردد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 آبان 1397
  • توسط فرهنگ و ارشاد
  • تعداد بازدید 10