En
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 4564

پیام فرماندار شهرستان فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان

فرماندار شهرستان فیروزکوه، در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 13 آبان از همه مردم دعوت کرد تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام دارند.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

"ما شعار مرگ بر آمریکا را در عمل جوانان پر شور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانه فساد و جاسوسی آمریکا تماشا کرده ایم." 
امام خمینی (ره)

سیزدهم آبان ماه برگی زرین، مقطعی حساس و یادآور حوادثی سرنوشت‌ ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک سرفصل نوینی از صف‌ آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌ امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است. 
در این روز زوایای مختلفی از مقاومت و پایدارى ایرانیان در برابر استکبار جهانى آشکار گشت.

تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ماه ۱۳۵۸ و روز دانش آموز از حماسه های فراموش نشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم الهی و آسمانی است. 

همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش آموزان و دانشجویان با هوشیاری و بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) چهره پوشالی آمریکا را در این روز تاریخی و حماسی در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یوم اللّه ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ادای احترام به حماسه آفرینان ۱۳ آبان، این روز را به همه دانش آموزان و دانشجویان عزیز و آحاد جامعه بویژه مردم شهید پرور شهرستان فیروزکوه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از همه مردم عزیز شهرستان فیروزکوه دعوت می کنم تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر انزجار و خشم خود را از استکبار جهانی و هم پیمانانش به گوش جهانیان برسانند و امیدوارم که در حفظ و صیانت از دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و میثاق با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام راحل (ره)، موفق و موید باشید.

مهدی یوسفی جمارانی
فرماندار شهرستان فیروزکوه
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 15