En
تاریخ : شنبه 14 مهر 1397
کد 4511

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان فیروزکوه

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تأمین، روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

در این مراسم مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و صفر و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: 
خدمت به مردم پشتوانه معنوی گرانمایه ای است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به آن مفتخر هستند؛ امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران از امن ترین کشورهای منطقه است.

ایشان اظهار داشتند: نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم، تبلور اقتدار، نظم، مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه هستند که امنیت را برقرار میسازند.

وی افزود: از حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، اعضای شورای تأمین، مسئولین ادارات، خانواده محترم شهدا و جانبازان عزیز و گرامی که در مراسم صبحگاه مشترک حضور دارند و از زحمات عزیزان و بزرگواران نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می کنیم و خدا را شاکریم که نیروی های انتظامی و نظامی ما از معتقدترین و متعهدترین افراد شکل گرفته اند و این جای بسی افتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی امیری ارجمند در این مراسم اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت ها در عرصه خدمت به نظام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و نیروهای مسلح در طول سالیان بعد از انقلاب در عرصه‏ های مختلف آزمون خود را به خوبی و شایستگی پس داده ‏اند.

وی افزود: با گذشت 40 سال از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان قسم خورده نظام از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به اساس انقلاب کوتاهی نکرده اند و باید دقت داشت که با حفظ هوشیاری می توانیم تهدیدات دشمنان را بی اثر کنیم.

سرهنگ حسین فاضلی با ارائه گزارش در این صبحگاه مشترک گفت: پیرو شکایات مستمر شهروندان فیروزکوهی مبنی بر جرائم سایبری در فضای مجازی و اینترنتی که پیش از این در شهرستان ورامین مورد بررسی و پیگیری قرار می گرفت، پلیس فتا جهت ارائه خدمات در این زمینه در محل کلانتری مرکزی فیروزکوه (واقع در سایت اداری شهر) مستقر شد.

وی اظهار داشت: شهروندان می توانند از این پس در صورت مواجهه با تخلفات مذکور، مراتب و موارد را با کارشناسان خبره پلیس فتا در شهرستان پیگیری کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: کارشناسان خانم دایره مشاوره و مددکاری در زمینه حل و فصل تنش ها و مشکلات خانوادگی نیز ارائه خدمات خواهند داشت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه بیان داشت: طی یک سال گذشته 268 مورد سرقت گزارش شده که ارزش اموال مسروقه ای که به مال باختگان تحویل داده شد به 4 میلیارد و 615 میلیون تومان می رسد؛ همچنین یک میلیارد و 450 میلیون تومان طی این یک سال کالای قاچاق کشف شده است.

وی افزود: کشفیات مواد مخدر در یک سال اخیر 340 کیلوگرم بوده است که اکثریت آنها بومی نبوده و در مناطق گردشگری دستگیر شده اند.

در این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات پرسنل نیروی انتظامی و خانواده معظم شهداء و جانبازان تقدیر شد.

بهره برداری از پلیس فتا در شهرستان و دفتر مشاوره و مددکاری نیروی انتظامی و اهداء کلاه ایمنی توسط پلیس و سازمان حمل و نقل شهرداری به موتورسواران از جمله برنامه های این صبحگاه مشترک بود.


  • نوشته شده
  • در شنبه 14 مهر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 38