En
تاریخ : شنبه 16 تير 1397
کد 4323

نشست پرسش و پاسخ مردم و رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فیروزکوه ، جلسه پرسش و پاسخ مردم و رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان، 15 تیر ماه در مسجد جامع شهرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه ، درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، کیانی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ، مدیران و مسئولان ادارات و شهروندان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
کیانی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت در این نشست روز ملی صنعت و معدن را  به کلیه صنعتگران، معدن‌داران و کارگران زحمتکش و غیرتمند شهرستان فیروزکوه تبریک گفت و بیان داشت : این روز فرصت مناسبی است که به مهمترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود.
وی افزود : تردیدی نیست که تکیه بر توانمندی‌های صنعتی و معدنی از اساسی‌ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می‌شود. یقیناً توسعه و گسترش سازمان یافته واحدهای تولیدی و معدنی می‌تواند در پیشرفت سراسری اقتصاد و تولید و اشتغال در کشور نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.
  ایشان با اشاره به تعیین شعار سال به نام حمایت از کالای ایرانی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و حمایت دولت محترم از کارآفرینان ،  سرمایه گذاران و تولید کنندگان  بیان داشت: باید به این نکته توجه ویژه کرد که تولیدات ملی نیازمند ارتقا کیفیت می باشند و جهت خرید کالاهای داخلی می بایست در وهله اول کیفیت کالاهای تولید داخل را افزایش داد.
 وی افزود : به لطف خداوند چرخه رشد اقتصادی در این شهرستان در حال چرخش است و ما نیز به دنبال این هستیم که هیچ مشکلی نباشد اما در همه جای دنیا مشکلات وجود دارند که ما باید دست به دست هم دهیم تا آنان را برطرف کنیم.
در ادامه کیانی رئیس اداره گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده را ارائه نمودند .
در پایان این نشست مردم شهرستان به بیان مشکلات و درخواست خود پرداختند و کیانی رئیس اداره و کارشناسان مربوطه با توجه به قوانین پاسخگوی شهروندان عزیز بودند .
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 تير 1397
  • توسط صنعت و معدن
  • تعداد بازدید 42