En
تاریخ : دوشنبه 28 خرداد 1397
کد 4309

جلسه امور بانوان با محوریت گرامیداشت دهه کرامت و روز حجاب و عفاف برگزار شد

جلسه امور بانوان با محوریت گرامیداشت دهه کرامت و روز حجاب و عفاف به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی و انتظامی با حضور نمایندگان بانوان ادارات شهرستان ۲۸ خرداد ماه در محل فرمانداری برگزار شد.
مهندس علی اکبر کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در این جلسه بیان داشت: بانوان توانمندتر شده اند و در سنوات گذشته و علی الخصوص در این دولت، بانوان بخشی از مسئولیت ها را عهده دار هستند و شاهد فعالیت و تلاش موثر آنها در تمامی زمینه ها هستیم.

وی افزود: اساس یک جامعه تربیت فرزندان است که این وظیفه ی مهم به عهده ی بانوان میباشد.

وی با اشاره به ستاد اوقات فراغت خطاب به بانوان اظهار داشت: برنامه های خوبی در ستاد اوقات فراغت شهرستان اجرا خواهد شد که انتظار میرود کودکان، نوجوانان و جوانان با والدین حضور فعال داشته باشند چرا که امروزه فضای مجازی میتواند تاثیرات منفی بر کانون گرم خانواده ها داشته باشد و با شرکت در این برنامه ها می توانیم فرزندان را از آسیب های اجتماعی حفظ کنیم.

مهندس کریمی در ادامه تأکید کرد: برنامه ریزی در هر حوزه ای لازم و ضروری است و با توجه به اهمیت دهه کرامت در انتقال ارزش های دینی، نیازمند برنامه مناسب برای گرامیداشت این ایام هستیم.

ایشان همچنین در خصوص موضوع جلسه تأکید کرد: برای پاسداشت روز حجاب و عفاف، برنامه ریزی لازم برای برگزاری مراسم مناسب با جایگاه والای بانوان با حضور بانوان شهرستان فیروزکوه، انجام شود.

 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 85