En
تاریخ : دوشنبه 28 خرداد 1397
کد 4308

جلسه کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان با محوریت غنی سازی اوقات فراغت جوانان برگزار شد

جلسه کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان با موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه و با حضور اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
مهندس علی اکبر کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه خطاب به مسئولین بیان داشت: باید با برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان جهت سوق دادن آنها به سمت فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تلاش و همکاری داشته باشیم. 

مهندس کریمی در ادامه جلسه با تاکید بر حفظ روحیه جوانان اذعان داشت: همواره امید داریم تا بتوانیم عوامل شادی و نشاط که از الزامات اولیه نوجوانان و جوانان است را در شهرستان تقویت نماییم و معضلات و مشکلاتی که وجود دارد را با همدلی و همکاری یکدیگر هر چه سریع تر برطرف نماییم.

وی همچنین بیان داشت: ما مسئولین برای رفع نیازها و ایجاد امکانات ورزشی، فرهنگی، رفاهی جوانان با انگیزه هر چه بیشتر سعی و تلاش خواهیم نمود و تمام تلاش خود را میکنیم تا در شهرستان بهترین امکانات را برای جوانان عزیز مخصوصا در امر ورزش فراهم نمائیم.  

ایشان در پایان ضمن تشکر از مدیران ذیربط خواست بیش از پیش موضوع جوانان را مورد توجه قرار داده و نسبت به اجرای مصوبات در اسرع وقت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است از مصوبات این جلسه برگزاری مراسم افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت سال جاری بود که با مشارکت ادارات عضو کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان فیروزکوه برگزار خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 56