En
تاریخ : يکشنبه 13 خرداد 1397
کد 4286

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی سیزدهم خرداد ماه در محل فرمانداری برگزار شد.
مهندس کریمی ضمن خیرمقدم به حضار و تسلیت لیلی القدر بیان داشت: این ایام ، شب های بیداری دل و فطرت انسان است و فرصتی برای عبادات تا آینده ای بهتر برای خود ترسیم کنیم و خواستار پیروزی مسلمانان بر مستکبران جهان از خداوند متعال باشیم.
وی در ادامه ضمن تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره) اظهار داشت: ماه خرداد، ماهی به یاد ماندنی در تاریخ ایرانیان است که دو واقع مهم در سالهای 43 و 68 در آن رخ داده است.
وی با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) از ابتدا آزادی فلسطین را مورد توجه قرار دادند و هر ساله ما پرچم دار این موضوع در 80 کشور اسلامی و غیر اسلامی هستیم.  روز قدس متعلق به جهان اسلام است. این وظیفه بر همگان است تا با حضور پر شور علیه مستکبران در راهپیمایی حاضر شوند.
همچنین گفت: دشمنان اظهار کرده اند که در دو اتفاق، پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی موفقیت ما را دیده اند. اگر امروزه جایگاهی در جهان داریم به دلیل همین حضورهای پر رنگ مردم است که از مهم ترین آنها حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس است. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 81