En
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
کد 4248

جلسه بررسی مسائل و مشکلات صنایع به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات صنایع شهرک های صنعتی شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه و با حضور سرمایه گذاران و برخی از مسئولین شهرستان بیست و پنجم اردیبهشت ماه در محل شهرک صنعتی علیدره برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان در خصوص وضعیت شهرک های صنعتی و صنایع مستقر گزارشی ارائه نمود و در ادامه مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ماه مبارک شعبان و حلول ماه رمضان بیان داشت: مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی مورد مطالعه و بررسی دقیق قرار گرفته است اما بازدید میدانی از کارخانجات و بیان مشکلات از سوی تولید کنندگان در حضور مسئولین امری ضروری است چرا که منجر به نتایج بهتری خواهد بود.
وی افزود: مسائلی که در سطح شهرستانی قابل حل بوده، توسط مدیران حاضر پاسخ داده خواهد شد و مشکلاتی که نیاز به بررسی در سطح استانی دارد توسط فرمانداری و روسای مربوطه پیگیری می گردد و با تعامل و تلاش مضاعف مسئولین مسائل مرتفع می گردد تا  شاهد رشد روزافزون واحدهای صنعتی و تولیدات باشیم.
وی در ادامه تصریح کرد: برخی مسائل نیازمند بررسی در جلسات فرابخشی هستند و تصمیم گیری در اختیارات مدیران شهرستانی نیست. این مشکلات باید شناسایی شوند و در مرحله اول به اداره صنعت، معدن و تجارت و فرمانداری منعکس گردیده تا با حضور در جلسات استانی مطرح و مطالبات به حق و قانونی تولیدکنندگان پیگیری گردد.
مهندس یوسفی جمارانی تاکید کرد: شرکت خدماتی شهرک صنعتی با برنامه ریزی منسجم و دقیق علاوه بر خدمات اولیه ای که به تولیدکنندگان ارائه می دهد، شرایطی فراهم گردد تا صاحبان صنایع از مشورت با مشاوران تخصصی حقوقی، مالیاتی، بازرگانی، تجارت بین الملل و صادرات بهره مند شوند، چرا که عدم شناخت و اطلاعات کافی میتواند مشکلات را تشدید کند و حل مسائل را پیچیده تر کند. باید پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان و صنایع مستقر شناسایی شوند و ضمن اطلاع رسانی به تمام سرمایه گذاران مورد بهره برداری قرار گیرند.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 63