En
تاریخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
کد 4242

جلسه توجیهی عدم بکارگیری اتباع بیگانه با روسای اتحادیه های صنفی شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه توجیهی عدم بکارگیری اتباع بیگانه با روسای اتحادیه های صنفی شهرستان فیروزکوه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت فیروزکوه : جلسه عدم بکارگیری اتباع بیگانه در صنوف به ریاست کیانی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت و با حضور خسروی مهر نماینده فرماندار ، سرگرد رضایی پلیس امنیت اماکن عمومی ، شهرآشوب رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، سراج رئیس اتاق اصناف ، خانم روانبخش معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و کلیه روسای اتحادیه های صنفی برگزار گردید .
در این جلسه کیانی ضمن خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه گفت : با توجه به اهمیت بحث اشتغالزایی برای جوانان کشورمان باید از اشتغال اتباع خارجی خصوصا افاغنه فاقد مجوز جلوگیری نمائیم به همین منظور از واحدهای صنفی چون رستوران داران و اغذیه فروشان ، قنادان و نانوایان ، قصابان و مواد پروتئینی و مواد غذایی انتظار داریم به واحدهای صنفی تحت پوشش خود اعلام نمایند تا از بکار گیری اتباع خارجی فاقد پروانه کار امتناع ورزند.
وی افزود: ما مشکلی با اتباع خارجی نداریم چون اکثر این عزیزان فاقد مجوز هستند به همین منظورر از اصناف و کارفرمایان انتظار داریم با مسئولین مربوطه همکاری نمایند تا از بکارگیری اتباع خارجی فاقد پروانه کار به جلوگیری بعمل آورند .
در پایان جلسه کیانی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان  خواستند ضمن عدم بکارگیری اتباع خارجی فاقد پروانه کارمراتب را به مسئولین ذیربط اطلاع تا اقدامات قانونی صورت پذیرد. 


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
  • توسط صنعت و معدن
  • تعداد بازدید 49