En
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 4241

بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان فیروزکوه

بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرستان با هدف بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی صورت پذیرفت .
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت فیروزکوه  ، بازدید از واحدهای صنعتی با حضور حبیبی معاونت امور صنایع سازمان ، خانم الماسی رئیس اداره غیر فلزی سازمان ، کیانی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت برگزار گردید .
کیانی ضمن بازدید از واحدهای تولیدی گفت: با توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری ، حمایت از تولید و اشتغالزایی جز اولویت هاو برنامه های دولت است در همین راستا این اداره  نیز در شهرستان جهت رفع موانع و حمایت از واحد های تولیدی تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته است.
درحاشیه بازدیدها نیز مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی اعم از کمبود نقدینگی ، معوقات بانکی و مشکلات مربوط به تامین وثیقه بانکی مطرح و راهکارهایی در این خصوص از طریق معاونت محترم امور صنایع و رئیس اداره صنعت و معدن تجارت مورد بررسی قرارگرفت.
کیانی گفت: مشکلات مربوط به ترخیص کالا از موادی گمرکی شرکت گلستان شمیم آرا مقرر گردید مراتب جهت پیگیری از سوی واحد حقوقی گمرک با معرفی سازمان متبوع در دستور کار قرار گیرد .
وی افزود : در خصوص شرکت مروارید نوین مقرر گردید پس از تنظیم درخواست از سوی واحد صنعتی مراتب از سوی معاونت بازرگانی خارجی سازمان مورد پیگیری قرار گیرد .
لازم به ذکر است واحد های تولیدی که مورد بازدید قرار گرفت عبارتند از: شرکت فیروز بسپار یاران با تولید در زمینه انواع ظرف پلاستیکی ، شرکت مروارید نوین با تولید در زمینه انواع ملزومات اداری و بایگانی ، شرکت فراگشت با تولید در زمینه انواع مبلمان ، شرکت گلستان شمیم آرا با تولید در زمینه انواع لوازم ارایشی و بهداشتی ، شرکت ایمن آسگون با تولید در زمینه تابلوهای راهداری و راهنمایی و رانندگی ، شرکت پارس استار البرز با تولید در زمینه کشش مفتول ، شرکت توسعه و تجارت قند فیروزکوه با تولید در زمینه قند و شکر .


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
  • توسط صنعت و معدن
  • تعداد بازدید 78