En
تاریخ : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
کد 4240

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان فیروزکوه

جلسه بزرگداشت سی و ششمین سالروز حماسه سوم خرداد، با حضور کریمی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه و خانجانی مشاور مدیر کل و رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شرق استان تهران، درویشی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه بزرگداشت سی و ششمین سالروز حماسه سوم خرداد، با حضور کریمی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه و خانجانی مشاور مدیر کل و رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شرق استان تهران، سرهنگ درویشی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و با حضور نمایندگان دیگر ادارات و نهادهای عضو ستاد بزرگداشت سوم خرداد در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه در جمع مدیران شهرستان به تبیین اهداف جلسه پرداخت و افزود: حماسه سوم خرداد  نماد ایثار ، شهادت و  شجاعت رزمندگان اسلام است.

مهندس کریمی توجه به بزرگداشت روز سوم خرداد را رسالتی مهم دانست و گفت: آزاد سازی خرمشهر بعنوان یک حماسه و نگین ایثارگری همواره باید مورد توجه قرار گیرد و برای نسل آینده بخوبی تبیین و تشریح شود و صیانت از ارزشهای دفاع مقدس و ایثار رزمندگان و انتقال دستاوردهای آن حماسه های بزرگ وظیفه همگانی است.

وی با تأکید بر زنده نگه‌داشتن آزادسازی خرمشهر، افزود: رزمندگان با جانفشانی و ایثار در مقابل دشمنان به پیروزی رسیدند و همه ما قدردان آنها هستیم و  برای حفظ و حراست از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنیم. 

وی افزود: رزمندگان ما علیرغم اینکه امکانات نداشتند با روحیه انقلابی و با ایثار و گذشت و فداکاری، همه مشکلات رو تحمل کردند و عملیات بیت المقدس را به پیروزی رساندند.

مهندس کریمی عملیات آزادسازی خرمشهر را یکی از مهمترین و بزرگترین عملیات‌های دفاع مقدس عنوان نمود و یادآور شد: رزمندگان اسلام از سرزمین و دست آوردهای انقلاب دفاع کردند و امروز نیز همان حماسه سازان و پیروان ولایت در کنار ملت و فرزندان این مرز و بوم با هوشیاری تمام توطئه های دشمنان نظام و انقلاب را خنثی و در سایه وحدت و یکدلی در برابر زورگویان و استکبار جهانی ایستاده اند لذا انتظار داریم همه مسئولین شهرستان توجه ویژه ای به برنامه های سوم خرداد داشته باشند.

در این جلسه در خصوص برنامه ها و فعالیت های فرهنگی پیش بینی شده در خصوص بزرگداشت این مناسبت و همچنین کمیت و کیفیت برگزاری این برنامه ها تعامل و هم اندیشی گردید.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 79