En
تاریخ : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
کد 4239

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری در همایش تجلیل از افتخار آفرینان ورزش فیروزکوه:

دولت در راستای ترویج هر چه بهتر فرهنگ ورزش، از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند / از هر ظرفیت و بستری برای توسعه ورزش باید استفاده کرد

کریمی در همایش تجلیل از افتخار آفرینان ورزش فیروزکوه اظهار کرد: ورزش مایه آرامش و نجات است و باعث سلامتی و نشاط در جامعه می شود، لذا از هر ظرفیت و بستری برای توسعه ورزش باید استفاده کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، همایش تجلیل از افتخار آفرینان ورزش فیروزکوه در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مهندس کریمی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری، اعضای شورای اسلامی، مسئولین شهرستان، پیشکسوتان ورزش، هیأت های ورزشی، ورزشکاران و علاقمندان به ورزش برگزار شد.
 
مهندس کریمی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه ضمن خیر مقدم به حضار در همایش و تقدیر از زحمات مسئولین گفت: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی ظهور استعدادهای مختلف جوانان در رشته های مختلف علمی و فرهنگی و ورزشی است که علیرغم تنگناهایی که دشمن در برابر کشور قرار می دهد با اتکا به توانایی آنان و تحت ولایت هوشمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تعالی کشور در میادین مختلف درخشان ظاهر می شوند.

کریمی اظهار کرد : ورزش مایه آرامش و نجات است و باعث سلامتی و نشاط در جامعه می شود ، لذا از هر ظرفیت و بستری برای توسعه ورزش باید استفاده کرد .

کریمی افزود: نخستین محصول و ثمره ورزش کمک به سلامت جسم، روح و روان است.

وی گفت: در فرهنگ ما جایزه دادن در حقیقت یک نوع قدردانی از زحمات قهرمانان است و نباید تمام مبنا را براساس جوایز تعیین کنیم و یقینا ورزشکاران و قهرمانان ما هم کسب افتخار برای ایران اسلامی را بالاترین جایزه می دانند اما در هر حال مجموعه ورزش و جوانان هم در چارچوب قوانین ، تلاش می کند هم به ورزشکاران توجه کند و هم اینکه با اهدای این جوایز به آنها دست مریزادی بگوید.

وی افزود: تجلیل از مدال آوران، مربیان و ورزشکاران برتر شهرستان فیروزکوه، در راستای ارج نهادن به تلاش، افتخار آفرینی و پشتکار آن‌ها است.

وی افزود : قهرمانان و مدال آوران نامی در سطح کشوری و استانی در منطقه وجود دارد و این خود تایید کننده روحیه ورزشی منطقه است.

وی تصریح کرد: دولت در راستای شکوفا شدن استعدادهای ورزشی منطقه و اشاعه و ترویج هر چه بهتر فرهنگ ورزش، از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند.

وی افزود: جامعه ی ما جوان است و امور جوانان از دغدغه های اساسی جامعه است. استفاده از انرژی جوانان در مسیر صحیح میتواند بسیار کارآمد باشد و در رفع مسائل و مشکلات کشور موثر واقع شود. جوانان در امور مربوط به خودشان صاحب نظر هستند که باید بنا به دستور فرماندار محترم با تشکیل شورای مشورتی جوانان بستر بیان دیدگاه ها و نظرات آنها را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: هیأت ‌های ورزشی نقش کلیدی در پیشرفت اهداف ورزش و علی الخصوص اوقات فراغت و سلامت جوانان دارند لذا باید تلاش خود را برای ارتقای ورزش در رشته‌ های مختلف بیشتر کنند و ورزش شهرستان باید از این ظرفیت‌ها در مسیر توسعه و پیشرفت استفاده کند تا بتواند بیش از پیش موفق باشد.

​​​مهندس کریمی در پایان با تاکید بر حفظ روحیه جوانان اذعان داشت: همواره امید داریم تا بتوانیم عوامل شادی و نشاط که از الزامات اولیه نوجوانان و جوانان است را در شهرستان ایجاد نماییم و معضلات و مشکلاتی که وجود دارد را با همدلی و همکاری یکدیگر هر چه سریع تر برطرف نماییم.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 86