En
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397
کد 4176

جلسه بررسی گازرسانی به روستاهای فاقد گاز شهرستان فیروزکوه فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه بررس وضعیت گاز رسانی به روستاهای فاقد گاز شهرستان فیروزکوه به ریاست مهندس حسینی معاونت امور عمرانی فرمانداری و با حضور تنی چند از مدیران کل استان و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون امورعمرانی فرمانداری ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه با تاکید بر تسریع در گازرسانی به روستاهای شهرستان بیان داشت: از مهمترين دغدغه های مسئولین شهرستان فیروزکوه، گازرساني به تمامی روستاهای شهرستان است چرا که خدمت به مردم خصوصا روستائيان يک وظيفه است.
وی با اشاره به شرایط جوی فیروزکوه ادامه داد: ضرورت گازرسانی به روستاهای فاقد گاز با توجه به آب و هوای سردسیر اين مناطق باید در اولویت امور قرار بگیرد. درخواست ما در شهرستان این است هرچه سریع تر این اقدامات انجام گردد تا مردم ما در تمامی روستاها از این نعمت برخوردار گردند.
مهندس حسینی افزود: پیرو درخواستهای بحق مردم جهت استفاده از نعمت گاز در روستاها و همچنین قول مساعد مدیرکل وقت گاز استان تهران مبنی بر گاز رسانی به تمامی روستاهای شهرستان، مجموعه ادارات مربوطه در شهرستان اقدامات خوبی انجام داده و با سیاست های دولت و شرایط شهرستان پیشرفت خوبی داشته اند. در حال حاضر نیز در برخی روستاها طراحی اجرای پروژه و عملیات حفاری و لوله گذاری در حال انجام است ولی مطالبه ما تسریع در اجرای عملیات و تحویل گاز در منازل روستایی می باشد.
در پایان جلسه مسئولین ادارات کل استان تهران نیز در خصوص موانع موجود در اجرای این پروژه مطالبی بیان داشتند که در این خصوص نیز بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد موانع به زودی برطرف و اجرای پروژه تسریع یابد.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 فروردين 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 43