En
تاریخ : دوشنبه 20 فروردين 1397
کد 4168

جلسه کمیته فنی بررسی طرح های پرداخت تسهیلات روستا تعاون ، روستایی و عشایر و اشتغال فراگیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه کمیته فنی بررسی طرح های پرداخت تسهیلات روستا تعاون ، روستایی و عشایر و اشتغال فراگیر به ریاست خانم ارجمندی معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور مهندس رحیمی بخشدار مرکزی و مسئولین مربوطه و سرمایه گذاران 20 فروردین ماه در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
در این جلسه معاون برنامه ریزی فرماندار ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه بیان داشت: این جلسات جهت تسریع و تسهیل امر سرمایه گذاری برگزار می شود.
وی افزود: طبق ظرفیت های موجود در شهرستان و تاکید موکد استاندار تهران به اولویت بررسی مشکلات سرمایه گذاران سبب اهمیت ویژه این مبحث در دستور کار ادارات ذیربط می باشد. هدف سرمایه گذاران از طرح باید بررسی شود و نتیجه در اسرع وقت به آنها ارجاع شود تا در صورت عدم موانع قانونی طرح به مرحله اجرا برسد.
همچنین وی اظهار داشت: ما میتوانیم با حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل در امور این بخش، هر چه بیشتر به اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی نزدیک شویم.
لازم  به ذکر است در این جلسه چند تن از سرمایه گذاران ارائه طرح کردند و طرح های تایید شده برای رسیدگی به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 فروردين 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 25