En
تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396
کد 4116

مراسم روز نیکوکاری با حضور مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه مراسم روز نیکوکاری با حضور مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگر مسئولین 16 اسفندماه در مدرسه پسرانه امیر کبیر برگزار شد.

مهندس کریمی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز نیکوکاری از زحمات مسئولین و کادر مدیریتی آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد و خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: خداوند سرنوشت هیچ کس را تغییر نمیدهد مگر خودشان بخواهند.

وی در ادامه با تاکید بر حسن رفتار و گفتار افزود: همانطور که خداوند متعال امر کرده است باید احترام بزرگترها و یکدیگر را نگاه داریم؛ از دعوا و خشونت پرهیز کنیم و با یکدیگر به مهربانی و نیکی سخن بگوییم و برخورد کنیم؛ اگر زمانی کار زشتی از کسی سر بزند موجب ناراحتی خانواده ی خود و خداوند می شود اما بیش از همه خودش را آزار داده است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری با اشاره به جشن نیکوکاری بیان داشت: امروز در تمام مدارس این جشن باشکوه برگزار می شود که نشانگر مهربانی و احسان دانش آموزان است. حال که در آستانه ی نوروز هستیم و برخی از هموطنان توان تهیه خوراک و پوشاک نو و تازه را ندارند، فرزندان ما آنها را فراموش نکرده اند و با کمک های خودشان ثابت میکنند احسان و نیکوکاری را فرا گرفته اند و شادی خودشان را با یکدیگر تقسیم میکنند.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 اسفند 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 62