En
تاریخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396
کد 4111

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه به ریاست سرکار خانم ارجمندی معاونت برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست سرکار خانم ارجمندی معاونت برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری و با حضور اعضای مربوطه در محل اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.

در این جلسه خانم ارجمندی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و نظارت مسولین مربوطه در طول سال جاری، در خصوص بحث گشت مشترک بیان داشت: با تشکر از  اقدامات صورت گرفته در طول سال توسط گشتهای مشترک ستاد تنظیم بازار ، در ایام‌ نوروز گشتهای مشترک بازرسین جدیت بیشتری را می طلبد.

تحقق این امر در گرو این است که گشت ها به صورت مستمر و با تعداد دفعات بیشتر باشد تا با تلاش های بیش از پیش صورت پذیرد.

همچنین ادامه داد: نظارت ها نباید به رستوران های درون شهری محدود شوند و تمام رستوران هایی که در محور مواصلاتی شهرستان فیروزکوه هستند هم باید حتما مدنظر قرار گرفته شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کیفیت محصولاتی که عرضه میشوند خصوصا مواد غذایی، نان و مواد غذایی مصرفی در رستوران ها باید مورد نظارت بیشتری قرار بگیرند.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز اظهار داشت: فروش های فوق العاده به مناسبت نوروز باید تحت نظارت کیفیت و نرخ مصوب باشند و به اطلاع عموم رسانده شوند.

ارجمندی در پایان تصریح کرد: تمام مسولین و اعضا عملکرد مثبتی دارند و باید با همکاری و همدلی دیگر مسائل و مشکلات باقیمانده نیز بررسی و رفع شوند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 اسفند 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 30