En
تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1396
کد 4109

جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه ی شورای ترافیک شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ذیربط 14 اسفند ماه در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه ی شورای ترافیک شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ذیربط 14 اسفند ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه و تقدیر و تشکر از اقدامات مثبتی که در این حوزه بویژه توسط پلیس راه و راهور، راهداری و شهرداریها صورت گرفته است بیان داشت: تحولات خوبی در سنوات گذشته انجام شده که باید با همکاری تداوم داشته باشد؛ مجموعه شهرداری تلاش های ارزنده ای داشته اند و با جهت گیری صحیح  و کمک فرمانداری و بخشداری ها شاهد سرعت بخشیدن به این روند خواهیم بود.

وی در ادامه گفت: تخصیص جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری باید محقق شود‌، در پی موافقت نامه هایی که مبادله می شوند تخصیص ها باید تعلق بگیرند.

مهندس یوسفی جمارانی در ادامه اظهار داشت: بحث مربوط به  معبر 18 متری و زیرگذر با تلاش های مستمر و همت شهردار  تا پایان سال 97 به اتمام برسد تا مشکلات ترافیکی شهر حل شود.

وی در خصوص آب گرفتگی مجاور ساختمان هلال احمر تصریح کرد: باید بازدید میدانی صورت گیرد و راهکار ها بررسی و با نظر کارشناسان اقدام به رفع معضل شود.

همچنین با اشاره به میدان امام رضا (ع) شهر فیروزکوه در محور جاده ی گدوگ ادامه داد: در حال حاضر خطرات ترافیکی میدان امام رضا (ع) از مهم ترین مباحث است و  عدم استاندارد ترافیکی منطقه باید به زودی بررسی و برطرف شود؛ شهرداری با بهره گیری از مشاورین صاحب صلاحیت نظر فنی برای اصلاح هندسی میدان را به شورای ترافیک شهرستان ارایه دهد.
فرماندار فیروزکوه در پایان اظهار داشت: زمانی که حادثه ای رخ میدهد مسئولین نباید از خود سلب مسئولیت کنند و انتظار است که با تلاش و همکاری در صدد رفع مسائل و مشکلات برآیند.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 اسفند 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 51