En
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
کد 4081

نشست پرسش و پاسخ مردم و مسئولین شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین، 20 بهمن ماه در مسجد جامع شهرستان با حضور مهندس میرزایی نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه ، مهندس طاهری فرماندار و مدیران ادارات شهرستان فیروزکوه برگزار شد؛
در این نشست مردم شهرستان به بیان مشکلات و درخواست خود پرداختند و مسئولین با توجه به قوانین پاسخ آنها را دادند.
در ادامه مراسم مهندس طاهری به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر قبل از نماز عبادی سیاسی جمعه به ارائه گزارش شهرستان پرداختند.
مهندس طاهری ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری بیان داشت: انقلاب  هر روز در حال پیشرفت است و هر روز جایگاه ویژه ای در جهان پیدا میکند. هزاران توطئه از کشورهای مختلف برای این انقلاب برنامه ریزی شد اما این انقلاب مسیر خودش را طی کرده است و از نظر امنیتی و سیاسی کشور ما زبانزد است. هیچ کجای دنیا تصمیم اتخاذ نمی شود مگر نظر کشور جمهوری اسلامی ما لحاظ شود.
 
وی افزود: باید به این مسئله توجه کنیم که در میان آتش ما یک منطقه با امنیت و آسایش داریم، همه ی اینها به برکت خون شهدا، رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و زحمات مسئولین نظام و مردم همیشه در صحنه است.
 
فرماندار فیروزکوه با تاکید بر پیام مقام معظم رهبری ادامه داد: در صورت وجود مشکلات هیچ وقت کل را نباید زیر سوال برد؛ باید قدردان کسانی که زحمت میکشند باشیم، امنیت و قدرت را قدر بدانیم و البته با کسانی که تخلف میکنند هم باید برخورد کنیم.
 
وی با اشاره به اقتصاد جامعه تصریح کرد: چرخه ی رشد اقتصادی ما در شهرستان رو به جلو است؛ آمار سرمایه گذاری ها، اشتغال و فعالیت ها مشخص است؛ در دهه ی فجر انقلاب اسلامی 68 پروژه با اعتباری بالغ بر 680 میلیارد تومان جذب سرمایه خصوصی و دولتی داشته ایم که در حال افتتاح و بهره برداری می باشند؛ اکثر نیروهای انسانی این پروژه ها بومی هستند و سرمایه در شهرستان فیروزکوه در گردش است؛
 
مهندس طاهری در ادامه خاطر نشان کرد: توقع ما برای شهرستان بیش از این جایگاه است؛ مردم و مسئولین باید با یکدیگر همکاری داشته باشند تا از ظرفیت های این شهرستان بهره برداری شود.
نظارت دقیق بر کار مسئولین وجود دارد. اگر تخلفی صورت بگیرد بی شک برخورد خواهیم کرد.
وی خطاب به مردم ولایتمدار فیروزکوه اظهار داشت: اگر مسئولی با توجه به قانون وظیفه ی خود را به درستی انجام نداده است مردم عزیز میتوانند به فرمانداری اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 بهمن 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 94