En
تاریخ : شنبه 7 بهمن 1396
کد 4047

جلسه تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه تنظیم بازار با هدف تأمین نیازمندی های مردم در ایام عید نوروز در محل اداره صنعت معدن و تجارت فیروزکوه برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت فیروزکوه ، جلسه تنظیم بازار به ریاست مصلحی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ، خانم سرخابی نماینده فرمانداری و سایر اعضا جلسه برگزار گردید .
مصلحی ضمن خوش آمد به اعضا حاضر در جلسه گفت : تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد .
ایشان در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت تأمین میوه کافی و مناسب در سبد غذایی خانواده‌ها به ‌ویژه در ایام نوروز و به دلیل اهمیت کسب و کار و عرضه و تقاضای کالاهای پرمصرف و الویت دار جهت شب عید از جهاد کشاورزی خواستار اعلام دریافت سهمیه و نرخ دولتی سیب و پرتقال جهت معرفی عامل یا عاملین توزیع به این اداره شدند .
 وی افزود : در این ایام با ایجاد طرح تشدید بازرسی و جدول زمانبندی گشت مشترک با ادارات مرتبط جهت کنترل و تنظیم بازار انجام خواهد پذیرفت . همچنین مقرر گردید اتاق اصناف نسبت به معرفی واحدهای صنفی نظیر شیرینی فروشی ها و آجیل و تنقلات و پوشاک و مواد پروتئینی و ... جهت فروش فوق العاده با نصب بنر در سر درب واحد صنفی اقدام نمایند .     • نوشته شده
  • در شنبه 7 بهمن 1396
  • توسط صنعت و معدن
  • تعداد بازدید 68