En
تاریخ : چهارشنبه 27 دي 1396
کد 4038

دیدار اصحاب رسانه با امام جمعه شهرستان

اهالی رسانه و هنرمندان شهرستان فیروزکوه با حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند امام جمعه شهرستان فیروزکوه، دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در این دیدارعلیر ضا فرزان سرپرست اداره و  اهالی رسانه  بهمراه مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان فیروزکوه حضور داشتند که در ابتدا به توضیح وضعیت و شرایط رسانه و فرهنگ و هنر  و چالش ها و موانع بر سر راه حوزه فرهنگ در شهرستان پرداختند.
حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر مسئله مسئولیت پذیری اذعان داشت: وقتی قبول مسئولیت شد باید همه مسائل مربوط به این مسئولیت را پذیرفت و به تعهد خویش وفا دار باشند ؛ مسئولت پذیری در روایات دینی ما هم تاکید شده است.
وی در ادامه تاکید داشت: تاکید بر بهره مندی از ظرفیت‌ها و توان موجود در شهرستان از اولویت های ما است؛ همانطور که رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند چرا که هوش، ظرفیت و توان در جوانان ایرانی وجود دارد و باید بر این مسئله در تمام حوزه‌ها تکیه کرد؛ این ظرفیت بالقوه در کشور و هم چنین شهرستان فیروزکوه وجود دارد و باید به ظرفیت بالفعل تبدیل شود.
امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با اشاره به این که تاکید ما در شهرستان بر بهره گیری از جوانان بومی در هر حوزه ای است، خاطرنشان کرد:  در زمان مسئولیت خود باید هر کاری که در توان داریم انجام دهیم؛ باید برای شهر تلاش ویژه‌ای کنیم و از ظرفیت و پتانسیل جوانان شهرستان استفاده مطلوب نمائیم.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 27 دي 1396
  • توسط فرهنگ و ارشاد
  • تعداد بازدید 147