En
تاریخ : سه شنبه 19 دي 1396
کد 4027

جلسه شورای ورزش و جوانان شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه شورای ورزش و جوانان شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مسئولین شهرستان، 18 دی ماه 96 در محل فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه مهندس کریمی ضمن تشکر از رؤسای ادارات که در جلسه حضور یافتند،  اظهار داشت: با تغییر نام گذاری وزارتخانه تربیت بدنی به ورزش و جوانان، بدیهی ست علاوه بر ورزش و ورزشکاران، جوانان نیز مورد توجه جدی تری قرار گرفتند و موجب فراهم سازی بستری مناسب برای حمایت از جوانان شد.
 
مهندس کریمی در ادامه جلسه با تاکید بر حفظ روحیه جوانان اذعان داشت: همواره امید داریم تا بتوانیم عوامل شادی و نشاط که از الزامات اولیه نوجوانان و جوانان است را در شهرستان ایجاد نماییم و معضلات و مشکلاتی که وجود دارد را با همدلی و همکاری یکدیگر هر چه سریع تر برطرف نماییم.
وی با اشاره به اهمیت امر ازدواج، بیان داشت: بر اساس گزارشات اعلام شده، در جامعه ما 11 میلیون نفر مجرد و در آستانه ازدواج قرار دارند که باید با تلاش هایی بیش از پیش، مشکلات اقتصادی، مسکن و از این قبیل را رفع کنیم و راه را برای جوانان هموارتر سازیم.
 
معاون سیاسی انتظامی فرماندار ضمن تشکر از مردم همیشه در صحنه  و ولایتمدار شهرستان فیروزکوه در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل فتنه های اخیر دشمن بیان داشت: امروزه هدف اصلی دشمنان، جوانان ما هستند. بنابراین باید بسیار هوشیار باشند و با تحلیل درست مسائل بتوانند راه درست را پیدا کنند و به بیراهه قدم نگذارند. کما اینکه دشمن در این روزهایی که مردم خواستار برآورده شدن مطالبات اقتصادی خود بودند هم ساکت نماند و قصد ایجاد تشویش در جامعه اسلامی ایران را داشت، ولی مردم دین دار و هوشیار ایران خصوصآ مردم شهید پرور شهرستان فیروزکوه تحت تاثیر توطئه های پلید دشمنان قرار نگرفتند و با حمایت همیشگی خودشان از دولتو نظام نقشه های شوم آنها را نقش بر آب کردند.
 
وی همچنین بیان داشت: ما مسئولین برای رفع نیازها و ایجاد امکانات ورزشی، فرهنگی، رفاهی جوانان با انگیزه هر چه بیشتر سعی و تلاش خواهیم نمود و تمام تلاش خود را میکنیم تا در شهرستان بهترین امکانات را برای جوانان عزیز مخصوصا در امر ورزش فراهم نمائیم.  در پایان ضمن تشکر از مدیران ذیربط خواست با جدیتی بیشتری بیش از پیش موضوع جوانان را مورد توجه قرار داده و نسبت به اجرای مصوبات در اسرع وقت اقدام نمایند. 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 دي 1396
  • ساعت 13
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 84
نظرات شما
captcha refresh