En
تاریخ : شنبه 16 دي 1396
کد 4023

جلسه هم اندیشی با روحانیون شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه هم اندیشی با روحانیون شهرستان فیروزکوه با حضور امام جمعه و فر ماندار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه نشست هم اندیشی با روحانیون معزز شهرستان فیروزکوه با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند امام جمعه ، مهندس طاهری فرماندار ، معاونین فرمانداری و دیگر روحانیون شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس طاهری ضمن خیر مقدم و تشکر از امام جمعه معزز شهرستان گفت: این گونه نشست ها باید به صورت ماهانه برگزار شود تا بتوانیم از راهنمایی ها و رهنمود های روحانیون عزیز شهرستان بهره مند شویم.
ایشان در ادامه بیان داشت: همانگونه که مستحضرید شرایط کشور به گونه ای شده است که مطالبات بجا و بحق مردم که مورد تایید دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است متاسفانه به راه نامطلوبی کشیده شده است. البته از ابتدای راهپیمایی های مردمی مشکل وجود نداشته زیرا انتقاد سازنده و البته از راه درست و قانونی آن حق هر شهروند می باشد ولی متاسفانه در سطح کشور سودجویانی این راهپیمایی ها را به سمت و سوی ایجاد ناامنی و اغتشاش کشاندند و خسارات بسیار زیادی به اموال عمومی وارد آوردند و با تشویش اذهان عمومی شرایط را به گونه ای دیگر رقم زدند به طوری که مطالبات مردم فراموش شده و باعث ناامنی در سطح کشور شده است
مهندس طاهری گفت: بحدلله در شهرستان فیروزکوه مشکلی به وجود نیامده و شهرستان در امنیت کامل می باشد.
ایشان در پایان مجددا با تاکید بر برگزاری نشست های با روحانیون معزز گفتند: این نشست ها برای شهرستان و طبعا استان و کشور بسیار مهم و حائز اهمیت است چرا که میتوانیم از رهنمودهای روحانیون عزیز بهره مند شویم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از فرماندار جهت برگزاری این نشست از اتفاقات اخیر در کشور ابراز تاسف کردند و گفتند: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم انتقادهای مردم را آزاد گذاشتند تا مردم کشور عزیزمان بتوانند درخواستها و انتظارات خود را به راحتی بیان نمایند که همین موضوع آزادی بیان را در کشور و نظام تداعی می کند، ولی متاسفانه شاهد اتفاقات ناگواری در کشور هستیم که از طریق دشمنان طراحی و پیاده سازی گردید که در قالب مطالبات مردمی اغتشاشاتی در کشور ایجاد کردند. بیداری مردم از مهمترین مباحث است. مردم ما باید بین مطالبات خود و اغتشاش و ناامنی فاصله بگذارند. نباید آب در آسیاب دشمنان ریخت و بهانه دست دشمنان نظام داد. این درگیری های ایجاد شده که دست های پشت پرده آن دشمنان نظام هستند باید به پایان برسد تا از این وضع ناامن و آسیب های به اموال عمومی جلوگیری شود. انشااله با همت مسئولین کشور مطالبات مردم پاسخ داده شود تا مردم به درخواست های قانونی خود برسند. مجددا تاکید میکنم مردم ما باید با آگاهی لازم بین مطالبات با اغتشاش و نا آرامی فاصله بیندازند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 دي 1396
  • ساعت 09
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 67
نظرات شما
captcha refresh