En
تاریخ : يکشنبه 10 دي 1396
کد 4014

جلسه کمیته راهبردی جامعه ایمن شهرستان برگزار شد

جلسه کمیته راهبردی جامعه ایمن شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه جلسه کمیته راهبردی جامعه ایمن شهرستان به ریاست مهندس کریمی و با حضور دکتر کرمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه مهندس کریمی گفت: نهم دی ماه روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت بود و ما این روز را گرامی میداریم.
وی در خصوص جامعه ایمن بیان داشت: هدف اصلی جامعه ایمن پیشگیری از سوانح و حوادث می باشد. جامعه ایمن باید از خانه و خانواده آغاز و پس از آن در روستا ، شهر ، استان و کشور انجام گیرد. مردم باید همکاری لازم را داشته باشند و مسئولین نیز موارد مربوطه را آماده نمایند تا بتوانیم به اهداف اصلی جامعه ایمن برسیم.
در ادامه دکتر کرمانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: شناساندن اولویت ها و ضرورت های طرحی که تازه شروع شده است سخت است؛ این مطلب باید مطرح شود تا برای مردم هم جا افتد و در شناسایی ها کمک کنند؛ ما باید با هماهنگی نهادها و سازمان ها شهرستان فیروزکوه را به صورت صد در صد به جامعه ایمن تبدیل نماییم.
وی تصریح کرد: در کمیته راهبردی جامعه ایمن برنامه ریزی های لازم در جهت اهداف این کمیته انجام می شود و دستگاه ها متولی موظف به اجرای برنامه ها و مصوبات این جلسات هستند؛ مردم عزیز جهت اعلام مشکلات سلامت و بهداشت و مشکلات شهری می توانند با شبکه بهداشت و شماره ۱۳۷ ( اعلام مشکلات شهری) تماس حاصل نمایند.
وی در ادامه نیازهای منطقه بر اساس وقوع حوادث، هماهنگی برای شرکت در اجلاس کشوری، تشکیل کمیته داخلی اداره ها را به عنوان دستور جلسه اعلام کرد و بررسی های لازم در این مورد انجام شد.
روسای ادارت و مسئولین شهرستان در این جلسه به طرح پیشنهادات و نظرات خود در راستای نیل به اهداف کمیته جامعه ایمن پرداختند.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 دي 1396
  • ساعت 12
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 67
نظرات شما
captcha refresh