En
تاریخ : سه شنبه 7 آذر 1396
کد 3972

جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

این جلسه که به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان برگزار شد، بر لزوم مبارزه جدی و عملی با قاچاق کالا تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

کریمی در این جلسه اظهار داشت : مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از مهمترین راه های تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود : در جریان اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی و تحقق تولید و اشتغال، همه وظیفه دارند تا در زمینه تولید و سازندگی تلاش نموده و با خرید اجناس داخلی از تولید ملی و سرمایه ایرانی حمایت نمایند .

وی گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا سلامت چرخه اقتصادی در شهرستان تقویت و از قاچاق کالا و ارز پیشگیری و با حمایت از تولیدات داخلی موجبات توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان را فراهم آوریم ،اگرچه در شهرستان مشکلات در این خصوص بسیار کم شده و مسأله تشخیص، به راحتی صورت می گیرد.

در ادامه اعضای جلسه گزارشاتی از عملکرد سازمان خود را به سمع و نظر حاضرین رساندند و در خصوص دستورات جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 7 آذر 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 65