En
تاریخ : يکشنبه 5 آذر 1396
کد 3971

فرماندار شهرستان فیروزکوه در همایش شکوه مقاومت:

وجود بسیج مایه آرامش و حضورش باعث فعالیت های مضاعف در تمام صحنه ها است

نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه در همایش شکوه مقاومت با تاکید بر این که بسیج محور وحدت و دوستی و همکاری بین مسئولین است، گفت: وجود بسیج مایه آرامش و حضورش باعث فعالیت های مضاعف در تمام صحنه ها است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، تجمع عظیم بسیجیان شهرستان فیروزکوه به مناسبت تاسیس بسیج مستضعفان در این شهرستان با حضور مقامات اجرایی و اداری، نیروهای نظامی و امنیتی و جمعی از بسیجیان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که بسیج محور وحدت و دوستی و همکاری بین مسئولین است، گفت: وجود بسیج مایه آرامش و حضورش باعث فعالیت های مضاعف در تمام صحنه ها است؛ معادلات کسانی که در جهان داعیه بالاترین تجهیزات نظامی و امنیتی را دارند، با تفکر بسیج برهم زده شد.

وی به بحث تهاجم فرهنگی اشاره و خاطر نشان کرد: دشمن در بحث تهاجم فرهنگی اقدامات بسیاری را انجام می دهد؛ امروز بسیجیان عزیز و دلاور ما با ورود به فضای مجازی اشراف بر این فضا پیدا کرده اند؛ هراس از فضای مجازی باید در این کشور شکسته شود؛ بسیجیان در این فضا اثرگذاری دارند و در این حوزه هم پیروز خواهند شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: دنیای کنونی از داعش وحشت داشت ولی کسانی که اعتقاد به کار بسیج و بسیجی داشتند عاقبت داعش را نابودی می دانستند؛ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بارها فرمودند این ظلم پایدار نیست؛ صحبت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره آینده رژیم صهیونستی نیز به گوش همه رسیده است؛ اینها نتیجه تفکر بسیجی است.

وی با تاکید بر این که تنها راه غلبه بر کفر و ظلم داشتن تفکر بسیجی است، گفت: این وعده الهی است؛ همراهی با بسیج و بسیجی بهره برای خود ما است؛ این شجره طیبه در تمام دنیا ریشه دوانیده است.

نورالله طاهری به اقدامات مسئولین در شهرستان فیروزکوه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: بسیجیان شهرستان به فرماندهی سرهنگ سلیمانی دوشادوش مسئولین ادارات حرکت می کنند؛ در زمینه های کشاورزی، اشتغال زایی در مسیر اقتصاد مقاومتی و فعالیت های فرهنگی در شهرستان شاهد حضور بسیجیان هستیم.

این مراسم با تقدیر و تجلیل از بسیجیان نمونه شهرستان فیروزکوه پایان یافت.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 آذر 1396
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 78