En
تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396
کد 3949

بازدید ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان فیروزکوه

مهندس مس فروش ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران ضمن حضور در جلسه شواری برنامه ریزی و توسعه استان تهران به ریاست مقیمی استاندار تهران در شهرستان فیروزکوه از چند واحد صنعتی در این شهرستان نیز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت فیروزکوه، مهندس مس فروش ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران بهمراه مصلحی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و کارشناسان صنایع  از 5 واحد صنعتی با هدف رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان، بازدید بعمل آوردند.
این بازدید ها با حضور مدیران عامل کارخانجات فوق صورت گرفت که معضلات ومشکلات این واحد ها بررسی و دستورات لازم توسط آقای مس فروش صادر شد.
مهندس مس فروش در این بازدید ها تاکید کرد: ما به مشکلات واحد های تولیدی آگاهی کامل داریم و نسبت به آن بی اهمیت نیستیم و از تمام ظرفیت سازمان و وزارت متبوع برای رفع موانع استفاده خواهیم کرد.
وی در ادامه اظهار داشت : افتخار ما در دولت این است که در زمان مسئولیت کارهایی را به ثمر برسانیم که باعث رشد و تعالی اقتصاد در جامعه باشد و هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به مردم و جوانان این مرز و بوم نیست .
گفتنی است 5 واحد صنعتی فیروز بسپار یاران با تولید در زمینه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی با اشتغال 50 نفر، ژآک اندرل پارس با تولید در زمینه انواع کرم و شامپو با اشتغال 30 نفر، پارس استار البرز با تولید در زمینه انواع پیچ و مهره با اشتغال 19 نفر، تامین ماسه ریخته گری با تولید در زمینه سیلیس با اشتغال 198 نفر، تراویس ایران با تولید در زمینه انواع رسوب گیر و تقطیر شکن با اشتغال 33 نفر واحدهایی بودند که مورد بازدید مهندس مس فروش ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران قرار گرفتند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 آبان 1396
  • توسط صنعت و معدن
  • تعداد بازدید 64