En
تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1400
کد 10017

خانواده های معظم شهدا الگوهای صبر و مقاومت هستند

به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سرگرد محمد حیدری منش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، حسن نام آور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه با مادر محترم سردار شهید جمال الدین تاج الدین دیدار و سپاسگزاری نمودند
به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران : به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سرگرد محمد حیدری منش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، حسن نام آور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه با مادر محترم سردار شهید جمال الدین تاج الدین دیدار و سپاسگزاری نمودند.
نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار گفت: ایثار شهدا و صبر بی نظیر خانواده معظم آنان، زبان قاصر از تشکر و قدردانی است.
 وی ادامه داد: آرامش و امنیت  جای جای این کشور میهن اسلامی مدیون خون پاک شهدایی است که در دوران دفاع مقدس و از جان خود گذشتند و نگذاشتند وجبی از این خاک به دست دشمن بیفتد.
در ادامه نام آور رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: خانواده های شهدا الگوهای صبر و مقاومت هستند که در زمان دوران جنگ تحمیل برای امنیت خاطر و خاک و بوم این وطن از خون و جان فرزندان خود گذشتند لذا باید قدردان این خانواده ها باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم.
شهید معلم جمال الدین تاج الدین از شهدای ورزشکار ( فوتبالیست) بوده اند که در مورخ ١٣۶٣/١٢/١٢ در منطقه عملیاتی خیبر شربت شهادت را نوشیدند.
شهرستان فیروزکوه دارای ٧ شهید ورزشکار می باشد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 مهر 1400
  • توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه
  • تعداد بازدید 0