En
تاریخ : دوشنبه 19 مهر 1400
کد 10001

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه از زحمات دست‌اندرکاران واکسیناسیون دانش‌آموزی قدردانی کرد

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در پیامی از زحمات دست‌اندرکاران واکسیناسیون دانش‌آموزی در پایگاه‌های تجمیعی شهرستان فیروزکوه قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فیروزکوه، متن پیام فاطمه سیر به شرح زیر است:

بسمه تعالی
امام جواد (ع): چهار عامل است که انسان را در کارهای خود یاری می‌دهد: سلامتی، توانگری، علم و دانش، و توفیقات الهی. (احقاق الحق، ج ١٢، ص ٤٣٦)

 کادر بهداشت و سلامت کشور، تحت فرماندهی قرارگاه ملی مقابله با کرونا با فعالیت‌های جهادی و بی‌وقفه خود در واکسیناسیون عمومی آحاد افراد جامعه، از جمله واکسیناسیون فرهنگیان و ثبت رکورد جهانی تزریق واکسن، آرامش را در مردم تقویت کرده و بارقه‌ نور و امید را برای از سرگیری فعالیت‌های مهم و حیاتی، همچون مجامع علمی و فرهنگی زنده نگه می‌دارند.
   اینجانب ضمن ادای احترام و سپاسگزاری از زحمات کادر شبکه بهداشت و درمان، همکاران حوزه اداری آموزش و پرورش، مدیران و کادر اجرایی مدارس که در اجرای این طرح همراه و فعال بودند، عوامل پرتلاش اورژانس و نیروی انتظامی شهرستان برای زحمات خود در پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون دانش‌آموزی و همچنین فرهنگیان؛ ثبت مشارکت بالای دانش‌آموزان عزیز شهرستان در انجام واکسیناسیون را که نشان از همراهی اولیای ارجمند، به عنوان شرکای اصلی آموزش و پرورش و اقناع‌سازی مطلوب در این زمینه است، ارج نهاده و واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله را که به گفته مسئولان بهداشت و درمان، پس از ماه‌ها تحقیق و پژوهش عملیاتی شد به فال نیک می‌گیرم. 
   امید که با این اقدام هماهنگ واکسیناسیون دانش‌آموزی که با درایت و هم‌اندیشی سرپرست محترم و مسئولان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و ستاد ملی مقابله با کرونا در مناطق ۲۱ گانه تهران برای واکسیناسیون دانش‌آموزان شکل گرفت شاهد مهیا شدن مقدمات آموزش حضوری دانش‌آموزان، به عنوان حلقه مفقوده، بی‌جایگزین و گرانسنگ تعلیم و تربیت، و تعالی علمی و اخلاقی کشور باشیم.

فاطمه سیر، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه
۱۷ مهر ۱۴۰۰

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 مهر 1400
  • توسط آموزش و پرورش فیروزکوه
  • تعداد بازدید 0