En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار فیروزکوه:
زمینه بالندگی و بهره‏‌وری آثار هنرمندان فراهم شود

فرماندار فیروزکوه:<br />زمینه بالندگی و بهره‏‌وری آثار هنرمندان فراهم شود فرماندار فیروزکوه گفت: باید با معرفی و حمایت بیشتر از هنرمندان، زمینه بالندگی و بهره‏‌وری آثار هنرمندان را فراهم کرد.
دوشنبه 9 تير 1393

اجرای برنامه تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان در فیروزکوه

اجرای برنامه تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان در فیروزکوه معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار فیروزکوه از اجرای برنامه تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان به منظور خدمات‌رسانی بهتر به مردم خبر داد.
يکشنبه 8 تير 1393

فرماندار فیروزکوه:
مسلمانان جهان مقابل رفتارهای غیرانسانی داعش بی‌تفاوت نباشند

فرماندار فیروزکوه:<br />مسلمانان جهان مقابل رفتارهای غیرانسانی داعش بی‌تفاوت نباشند فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: مسلمانان جهان نباید مقابل قضایای غیرانسانی گروهک تروریستی داعش در کشور عراق بی‌تفاوت باشند.
شنبه 7 تير 1393

قول مساعد مسؤولان صدا و سیما برای پوشش ۹۰ درصدی شبکه تلویزیونی دیجیتال در کشور

قول مساعد مسؤولان صدا و سیما برای پوشش ۹۰ درصدی شبکه تلویزیونی دیجیتال در کشور برخی مسؤولان صدا و سیما با حضور در شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه بیش از ۸۳ درصد جمعیت کشور تحت پوشش ۲۰ شبکه دیجیتال قرار دارد، برای تحت پوشش قرار دادن بیش از ۹۰ درصد جمعیت کشور به شبکه های تلویزیونی دیجیتال قول مساعد دادند.
شنبه 7 تير 1393

مطالعه افزایش ضریب نفوذ تلویزیون دیجیتال در “امین آباد” فیروزکوه

مطالعه افزایش ضریب نفوذ تلویزیون دیجیتال در “امین آباد” فیروزکوه با حضور فرماندار،مدیر کل طراحی شبکه و مدیر کل فرستنده های تلویزیونی و اف. ام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مطالعه و جانمایی افزایش ضریب نفوذ تلویزیون دیجیتال در شهرستان فیروزکوه آغاز شد.
شنبه 7 تير 1393

فرماندار فیروزکوه:
مجتمع فرهنگی فیروزکوه مجهزبه سیستم دیجیتال می شود

فرماندار فیروزکوه: <br />مجتمع فرهنگی فیروزکوه مجهزبه سیستم دیجیتال می شود فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان فیروزکوه یکی از 10 مجتمع فرهنگی هنری شهرستان های استان تهران است که مجهز به سیستم دیجیتال می شود.
شنبه 7 تير 1393

پیام فرماندار به مناسبت هفته فرهنگ و هنر شهرستان فیروزکوه

پیام فرماندار به مناسبت هفته فرهنگ و هنر شهرستان فیروزکوه اصالت فرهنگ و هنر و پیوند آن با زندگی بشر، رمز بقا و ماندگاری هر جامعه انسانی است . بر هیچ کس پوشیده نیست که نقش ارزنده فرهنگ در زندگی کنونی انسان ها بیش از پیش جلوه گر است. تاریخ چندهزار ساله ایران عزیز محل زایش تمدن بزرگ بشری است که به آن می بالیم.
چهارشنبه 4 تير 1393

فرماندار فیروزکوه:
گروه تروریستی ˈداعشˈ در عراق با شکست مواجه می شود

فرماندار فیروزکوه: <br />گروه تروریستی ˈداعشˈ در عراق با شکست مواجه می شود فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: گروه تروریستی داعش در عراق با شکست مواجه می شود و شرّشان به خودشان بازخواهد گشت.
چهارشنبه 4 تير 1393

اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های فیروزکوه انتخاب شدند

اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های فیروزکوه انتخاب شدند در مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های شهرستان فیروزکوه، اعضای هیئت رئیسه این مجمع با رأی اعضاء انتخاب شدند.
چهارشنبه 4 تير 1393

فرماندار فیروزکوه:
دستگاه‏های فرهنگی تبلیغات اسلامی را بیشتر مورد توجه قرار دهند

فرماندار فیروزکوه: <br />دستگاه‏های فرهنگی تبلیغات اسلامی را بیشتر مورد توجه قرار دهند ابوالقاسم مهری بیان کرد: باید بازنگری شود که فعالیت‏های انجام شده در حوزه‏ های اجرایی، اجتماعی، فرهنگی و ... تا چه سطوحی تبلیغات و اطلاع‏ رسانی می‏شود.
چهارشنبه 4 تير 1393