En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در راستای توانمندسازی فرهنگیان:

جلسه توجیهی- آموزشی فرهنگیان آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد

جلسه توجیهی- آموزشی فرهنگیان آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد روز پنجشنبه، ۲۲ مهر ۱۴۰۰، جلسه توجیهی آموزشی فرهنگیان جدیدالورود آموزش و پرورش فیروزکوه با حضور مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونین منطقه و فرهنگیان ورودی جدید شهرستان، در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره آموزش و پرورش تشکیل شد.
شنبه 24 مهر 1400

به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد همایش نیروی انتظامی با اصناف با حضور حسینی سرپرست اداره صمت ، جناب سروان میرزاپور رییس اماکن عمومی و ناجا و روسای اتحادیه های صنفی در محل اداره صمت برگزار گردید .
شنبه 24 مهر 1400

نمایشگاه کاریکاتور کتاب در شهرستان فیروزکوه

نمایشگاه کاریکاتور کتاب در شهرستان فیروزکوه نمايشگاه كاريكاتور با موضوع كتاب و كتابخواني در فرهنگسرای کوثر لزور شهرستان فیروزکوه گشايش يافت.
پنجشنبه 22 مهر 1400

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه از زحمات دست‌اندرکاران واکسیناسیون دانش‌آموزی قدردانی کرد

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه از زحمات دست‌اندرکاران واکسیناسیون دانش‌آموزی قدردانی کرد مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در پیامی از زحمات دست‌اندرکاران واکسیناسیون دانش‌آموزی در پایگاه‌های تجمیعی شهرستان فیروزکوه قدردانی کرد.
دوشنبه 19 مهر 1400

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در جلسه شورای انجمن منطقه:

از اعضای شورای انجمن منطقه این انتظار است که یاری‌گر آموزش و پرورش در اقناع‌سازی خانواده‌ها در بحث بازگشایی مدارس باشند

از اعضای شورای انجمن منطقه این انتظار است که یاری‌گر آموزش و پرورش در اقناع‌سازی خانواده‌ها در بحث بازگشایی مدارس باشند اولین جلسه شورای انجمن منطقه فیروزکوه در سال تحصیلی جدید با حضور مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونین، کارشناس انجمن اولیا و مربیان و اعضای این شورا و نماینده مدیران مدارس در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
دوشنبه 19 مهر 1400

جلسه کارگروه پرورشی آموزش و پرورش فیروزکوه تشکیل شد

جلسه کارگروه پرورشی آموزش و پرورش فیروزکوه تشکیل شد همزمان با آغاز هفته سلامت روان، جلسه تخصصی کارگروه پرورشی با حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی، روان‌شناس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه و معاونان و مربیان پرورشی شهرستان در سالن اجتماعات شهید سلیمانی برگزار شد.
دوشنبه 19 مهر 1400

برداشت سیب زمینی در قطب تولید این محصول در استان تهران

برداشت سیب زمینی در قطب تولید این محصول در استان تهران برداشت سیب زمینی در قطب تولید این محصول در استان تهرانآغاز شد.
دوشنبه 19 مهر 1400

گشت مشترک بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی نانوایی در شهرستان فیروزکوه

گشت مشترک بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی نانوایی در شهرستان فیروزکوه گشت مشترک بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی نانوایی با حضور نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حکومتی در سطح شهرستان یرگزار گردید.
يکشنبه 18 مهر 1400

به یاری خانواده ها در کاهش آسیب های روابط اجتماعی دانش آموزان در زمان آموزش مجازی نیاز داریم

به یاری خانواده ها در کاهش آسیب های روابط اجتماعی دانش آموزان در زمان آموزش مجازی نیاز داریم نماینده مدیرکل شهرستان‌های استان تهران در مراسم آغاز سال تحصیلی در آموزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی شهرستان فیروزکوه گفت: زمانی که دانش آموز در مدرسه باشد روابط اجتماعی را یاد می‌گیرد اما متاسفانه این شرایط برداشته شده و نیاز است که خانواده‌ها در جبران این بخش کمک کنند.
چهارشنبه 14 مهر 1400

در راستای پروژه مهر:

نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران عملکرد مدارس فیروزکوه را بررسی کردند

نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران عملکرد مدارس فیروزکوه را بررسی کردند نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور سرزده در شهرستان عملکرد مدارس در آغاز سال تحصیلی بررسی کرده و با حضور در اداره آموزش و پرورش فیروزکوه با مدیر آموزش و پرورش و کارشناس ارزیابی عملکرد دیدار و گفت‌وگو کردند.
چهارشنبه 14 مهر 1400