En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری/‌مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و مراسم اربعین شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی در روستای لزور

گزارش تصویری/‌مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و مراسم اربعین شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی در روستای لزور مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و مراسم اربعین شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندار فیروزکوه در روستای لزور از توابع بخش ارجمند برگزار شد.
سه شنبه 22 بهمن 1398

بیست و دوم بهمن روز ابراز وفاداری ملت به جمهوری اسلامی است

بیست و دوم  بهمن روز ابراز وفاداری ملت به جمهوری اسلامی است فرماندار فیروزکوه گفت: بیست و دوم بهمن روز همبستگی، وحدت و حضور باورمندانه ملت به نظام اسلامی با هر سلیقه و چارچوب فکری است.
سه شنبه 22 بهمن 1398

گزارش تصویری

جشن بزرگ چهل و یک سالگی انقلاب / راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن در فیروزکوه

جشن بزرگ چهل و یک سالگی انقلاب /  راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن در فیروزکوه  راهپیمایی باشکوه و عظیم ۲۲ بهمن در کهن دیار فیروزکوه با حضور گسترده مردم برگزار شد
سه شنبه 22 بهمن 1398

گزارش تصویری/مراسم دانش آموزی من سلیمانی هستم با حضور فرماندار فیروزکوه برگزار شد

گزارش تصویری/مراسم دانش آموزی من سلیمانی هستم  با حضور فرماندار فیروزکوه برگزار شد به مناسبت فرا رسیدن اربعین شهادت قاسم سلیمانی مراسم دانش آموزی من سلیمانی هستم با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه و مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.
دوشنبه 21 بهمن 1398

علم آموزی باید با اخلاق ومعنوبات همراه باشد تا جامعه ی اخلاقی و انقلابی را داشته باشیم

علم آموزی باید با اخلاق ومعنوبات همراه باشد تا جامعه ی اخلاقی و انقلابی را داشته باشیم فرماندار فیروزکوه گفت:علم آموزی باید با اخلاق ومعنوبات همراه باشد و همواره در کنار علم آموزی به مباحث اخلاقی و پرورشی توجه کرد تا جامعه ی اخلاقی و انقلابی را داشته باشیم.
دوشنبه 21 بهمن 1398

فرماندار فیروزکوه بر تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی تاکید کرد

فرماندار فیروزکوه بر تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی تاکید کرد فرماندار فیروزکوه گفت: یکی از مولفه های اصلی جامعه امروز تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی است.
دوشنبه 21 بهمن 1398

دیدار از جانباز مرادعلی هرانده

دیدار از جانباز مرادعلی هرانده در دهه فجر از جانباز مرادعلی هرانده دیدار شد.
دوشنبه 21 بهمن 1398

با حضور فرماندار فیروزکوه

13 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری فیروزکوه با اعتبار ۶۵میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید

13 پروژه عمرانی و خدماتی  شهرداری فیروزکوه  با اعتبار ۶۵میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید روزدوشنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با دهمین روز از ایام دهه فجر ️ 13 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری فیروزکوه با اعتبار ۶۵میلیارد ریال با حضور فرماندار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
دوشنبه 21 بهمن 1398

با حضور فرماندار شهرستان:

همایش من هم قاسم سلیمانیم برگزار شد

همایش من هم قاسم سلیمانیم برگزار شد همایش من هم قاسم سلیمانیم با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، انجمن اولیا و مربیان ودانش آموزان مدرسه مصطفی خمینی امروز مورخ 21 بهمن ماه همزمان با ایم اربعین شهید گرانقدر حاج قاسم سایمانی برگزار شد
دوشنبه 21 بهمن 1398

ساختمان جدید بنیاد شهید فیروزکوه افتتاح شد

ساختمان جدید بنیاد شهید فیروزکوه افتتاح شد ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه همزمان با دهمین روز از دهه فجر افتتاح شد.
دوشنبه 21 بهمن 1398