En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار فیروزکوه:
امروز باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزشها و نوآوری هدایت کرد

فرماندار فیروزکوه:<br />امروز باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزشها و نوآوری هدایت کرد ابوالقاسم مهری ، فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه جوانان امروز ایران اسلامی با حضور در صحنه‌های حساس این نظام، همواره با ولی‌فقیه زمان خود بیعت می‌بندند، خاطرنشان کرد: باید وسایل ارتقای اخلاقی، اعتقادی، علمی و هنری جوانان فراهم شود، اما این کافی نیست و باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزش‌ها و نوآوری‌ها هدایت کرد.
دوشنبه 19 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه : کمک به جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان

فرماندار فیروزکوه : کمک به جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان ابوالقاسم مهری، فرماندار فیروزکوه گفت : با توجه به اینکه دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در منطقه حمایت می کند انتظار می رود افرادی با توان مالی در داخل و خارج از کشور از این فرصت به منظور سرمایه گذاری، توسعه منطقه و اشتغال جوانان استفاده کنند.
يکشنبه 18 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
با برنامه ریزی کارشناسی و مدون و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی عمل به سیاستهای جمعیتی امکان پذیر است

فرماندار فیروزکوه: <br />با برنامه ریزی کارشناسی و مدون و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی عمل به سیاستهای جمعیتی امکان پذیر است ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با اسلامی کردن مصرف و پرهیز از اسراف‌گرایی و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی در سطح خانواده‌ها می‌توان بدون هیچ مشکلی نسبت به توسعه و گسترش جمعیت و سیاست‌های آن عمل کرد.
شنبه 17 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
انتخاب رهبر معظم انقلاب یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدرشناس ایران اسلامی است

فرماندار فیروزکوه:<br />انتخاب رهبر معظم انقلاب یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدرشناس ایران اسلامی است ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در حاشیه مراسم یادواره شهدای گمنام شهرستان فیروزکوه با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب توسط خبرگان رهبری در پانزده خرداد گفت: انتخاب رهبر معظم انقلاب خود یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدر شناس ایران اسلامی است.
سه شنبه 13 خرداد 1393

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه بر تبیین اندیشه های حضرت امام برای نسل جوان تاکید کرد

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه بر تبیین اندیشه های حضرت امام برای نسل جوان تاکید کرد تبیین اندیشه امام خمینی (ره) برای نسل امروز که دوران زندگی امام خمینی (ره) ندیده اند، ضروری است.
سه شنبه 13 خرداد 1393

بازدید فرماندار فیروزکوه از آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی جایگزین به روستاهای حاشیه سد “نم رود”

بازدید فرماندار فیروزکوه از آغاز عملیات اجرایی راه  دسترسی جایگزین به روستاهای حاشیه سد “نم رود” در خجسته سالروز میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس(ع) در آیینی با حضور فرماندار فیروزکوه، عملیات اجرایی جاده جایگزین دسترسی به روستاهای حاشیه سد نم رود آغاز شد.
سه شنبه 13 خرداد 1393

بازدید میدانی فرماندار فیروزکوه از مناطق جایگزین روستای “سله بن”

بازدید میدانی فرماندار فیروزکوه از مناطق جایگزین روستای “سله بن” فرماندار شهرستان فیروزکوه با حضور در مناطق “چزکین” و “موسیر” از نزدیک از مناطق جایگزین روستای سله بن بازدید کرد.
دوشنبه 12 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
ایثار جانبازان سرمشق چهره های انقلابی است

فرماندار فیروزکوه:<br />ایثار جانبازان سرمشق چهره های انقلابی است فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: جانبازان تربیت شده سنگرهای عشق اند که ایثار آنان الگو و سرمشق چهره های انقلابی است.
دوشنبه 12 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
دهیاران متولی پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در روستاها هستند

فرماندار فیروزکوه:<br />دهیاران متولی پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در روستاها هستند فرماندار فیروزکوه گفت: دهیاران متولیان و مسوولان اصلی پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در روستاها هستند که باید هر گونه فعالیت در این زمینه را به موقع گزارش کنند.
دوشنبه 12 خرداد 1393

برگزاری آیین گرامیداشت روز جانباز در فیروزکوه

برگزاری آیین گرامیداشت روز جانباز در فیروزکوه در آستانه میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) بزرگ پرچمدار دشت کربلا، آیین گرامیداشت روز جانباز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد.
دوشنبه 12 خرداد 1393