En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار فیروزکوه بر لزوم تخصیص اعتبار به محیط زیست فیروزکوه تأکید کرد

فرماندار فیروزکوه بر لزوم تخصیص اعتبار به محیط زیست فیروزکوه تأکید کرد فرماندار فیروزکوه گفت: توسعه محیط زیست از مسائل مهم و اساسی برای مسئولان در همه بخش‌هاست؛ زندگی پایدار به معنای هماهنگی و سازگاری با طبیعت و حفظ محیط زیست بوده و همه باید در حفظ آن کوشا باشیم.
جمعه 30 خرداد 1393

دیدار فرماندار با پرسنل و کارکنان جهاد کشاورزی، شبکه دامپزشکی و تعاون روستایی شهرستان فیروزکوه

دیدار فرماندار با پرسنل و کارکنان جهاد کشاورزی، شبکه دامپزشکی و تعاون روستایی شهرستان فیروزکوه “ابوالقاسم مهری” طی روز جاری به دیدار با پرسنل و کارکنان جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، شبکه دامپزشکی و تعاون روستایی شهرستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی پرداخت.
جمعه 30 خرداد 1393

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی- ورزشی روستایی بخش “ارجمند”

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی- ورزشی روستایی بخش “ارجمند” نخستین جشنواره فرهنگی - ورزشی روستایی بخش ارجمند شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار و مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه آغاز بکار کرد.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

شنبه آینده؛ برگزاری همایش “تدبیر و امید” در فیروزکوه

شنبه آینده؛ برگزاری همایش “تدبیر و امید” در فیروزکوه فرماندار شهرستان فیروزکوه از برگزاری همایش تدبیر و امید در شهرستان به مناسبت پاسداشت حماسه سیاسی ۲۴ خرداد خبر داد.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
شعبه مستقل پست بانک در بخش ارجمند راه اندازی میشود

فرماندار فیروزکوه:<br />شعبه مستقل پست بانک در بخش ارجمند راه اندازی میشود فرماندار شهرستان فیروزکوه از راه اندازی شعبه مستقل پست بانک در بخش ارجمند از توابع این شهرستان خبر داد.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فیروزکوه با تاکید بر فرهنگ سازی استفاده از مشاوران مسائل و مشکلات خانوادگی و زناشویی و تهیه بانک اطلاعات مشاوران خانواده شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
ورود به خط قرمز شیعیان باعث نابودی تروریستها وحامیان آنها خواهد شد

فرماندار فیروزکوه:<br />ورود به خط قرمز شیعیان باعث نابودی تروریستها وحامیان آنها خواهد شد ابوالقاسم مهری گفت: همه تکفیری‌ها و تروریست‌های داعش و حامیان آن‌ها بدانند که اگر به خط قرمزهای شیعیان و مسلمانان نزدیک بشوید، شیعیان شما را محو و نابود خواهند کرد .
سه شنبه 27 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
با خدمات رسانی به مناطق روستایی، امید به زندگی افزایش می یابد

فرماندار فیروزکوه:<br />با خدمات رسانی به مناطق روستایی، امید به زندگی افزایش می یابد نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه از بررسی مسائل و مشکلات پستی، مخابراتی و پست بانک شهرستان طی نشستی با مسؤولان ارشد این نهادها خبر داد.
سه شنبه 27 خرداد 1393

بازدید فرماندار فیروزکوه از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شرق استان تهران

بازدید فرماندار فیروزکوه از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شرق استان تهران ˈابوالقاسم مهریˈ در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شرق استان تهران اظهارکرد: افکارعمومی خوراک فکری خود را از رسانه ها و مطبوعات می گیرند.
سه شنبه 27 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
مردم فهیم ایران اسلامی از بلوغ سیاسی بالایی برخوردارند

فرماندار فیروزکوه:<br />مردم فهیم ایران اسلامی از بلوغ سیاسی بالایی برخوردارند فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: امروز و پس از گذشت 35 سال از عمر انقلاب مردم ایران اسلامی از بلوغ سیاسی بالایی برخوردارند که با حضور در رقابتی سالم شرایط را برای پیشبرد هر چه بهتر امور جامعه فراهم می کنند.
سه شنبه 27 خرداد 1393