En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

زلزله فیروزکوه خسارت جانی نداشت

زلزله فیروزکوه خسارت جانی نداشت رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه گفت: بحمدالله زلزله بامداد دیروز فیروزکوه خسارت جانی نداشت.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
تحولات در فیروزکوه با همت جهادی مسئولان استانی

فرماندار فیروزکوه:<br />تحولات در فیروزکوه با همت جهادی مسئولان استانی فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: همت جهادی مسئولان استان تهران در سال جاری تحولات خوبی را در این شهرستان ایجاد خواهد کرد.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

بازدید معاون استاندار تهران از پروژه‏های عمرانی فیروزکوه و ارجمند

بازدید معاون استاندار تهران از پروژه‏های عمرانی فیروزکوه و ارجمند کریمی معاون امور عمرانی استاندار تهران از پروژه‏های عمرانی شهرستان فیروزکوه بازدید کرد.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

گزارش تصویری بازدید مهندس کریمی معاون امور عمرانی استانداری تهران و هیات همراه از شهرستان فیروزکوه

گزارش تصویری بازدید مهندس کریمی معاون امور عمرانی استانداری تهران و هیات همراه از شهرستان فیروزکوه بازدید از پروژه 47 هکتاری ارجمند ، پروژه های شهر ارجمند ، جانمایی روستای سله بن ، جلسه با اهالی روستای سله بن در مسجد جامع ، پروژه های مسکن مهر و فضای سبز شهرداری فیروزکوه از مهمترین برنامه های ایشان و هیات همراه بود.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

دیدار فرماندار فیروزکوه با دو تن از جانبازان بالای ۷۰ درصد و خانواده یک شهید

دیدار فرماندار فیروزکوه با دو تن از جانبازان بالای ۷۰ درصد و خانواده یک شهید فرماندار فیروزکوه تنی چند از مدیران شهرستان با سرکشی از دو تن از جانبازان بالای ۷۰ درصد شهرستان از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مبتلابه آنان پرداختند.
سه شنبه 20 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
امروز باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزشها و نوآوری هدایت کرد

فرماندار فیروزکوه:<br />امروز باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزشها و نوآوری هدایت کرد ابوالقاسم مهری ، فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه جوانان امروز ایران اسلامی با حضور در صحنه‌های حساس این نظام، همواره با ولی‌فقیه زمان خود بیعت می‌بندند، خاطرنشان کرد: باید وسایل ارتقای اخلاقی، اعتقادی، علمی و هنری جوانان فراهم شود، اما این کافی نیست و باید جوانان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزش‌ها و نوآوری‌ها هدایت کرد.
دوشنبه 19 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه : کمک به جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان

فرماندار فیروزکوه : کمک به جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان ابوالقاسم مهری، فرماندار فیروزکوه گفت : با توجه به اینکه دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در منطقه حمایت می کند انتظار می رود افرادی با توان مالی در داخل و خارج از کشور از این فرصت به منظور سرمایه گذاری، توسعه منطقه و اشتغال جوانان استفاده کنند.
يکشنبه 18 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
با برنامه ریزی کارشناسی و مدون و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی عمل به سیاستهای جمعیتی امکان پذیر است

فرماندار فیروزکوه: <br />با برنامه ریزی کارشناسی و مدون و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی عمل به سیاستهای جمعیتی امکان پذیر است ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با اسلامی کردن مصرف و پرهیز از اسراف‌گرایی و بهره‌گیری از اقتصاد مقاومتی در سطح خانواده‌ها می‌توان بدون هیچ مشکلی نسبت به توسعه و گسترش جمعیت و سیاست‌های آن عمل کرد.
شنبه 17 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
انتخاب رهبر معظم انقلاب یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدرشناس ایران اسلامی است

فرماندار فیروزکوه:<br />انتخاب رهبر معظم انقلاب یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدرشناس ایران اسلامی است ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در حاشیه مراسم یادواره شهدای گمنام شهرستان فیروزکوه با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب توسط خبرگان رهبری در پانزده خرداد گفت: انتخاب رهبر معظم انقلاب خود یک معجزه و هدیه الهی به ملت قدر شناس ایران اسلامی است.
سه شنبه 13 خرداد 1393

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه بر تبیین اندیشه های حضرت امام برای نسل جوان تاکید کرد

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه بر تبیین اندیشه های حضرت امام برای نسل جوان تاکید کرد تبیین اندیشه امام خمینی (ره) برای نسل امروز که دوران زندگی امام خمینی (ره) ندیده اند، ضروری است.
سه شنبه 13 خرداد 1393