En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی فیروزکوه با فرماندار/ هفته جهاد کشاورزی هفته خدمت، تلاش و مجاهدت است

دیدار مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی فیروزکوه با فرماندار/ هفته جهاد کشاورزی هفته خدمت، تلاش و مجاهدت است فرماندار شهرستان فیروزکوه در جمع کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان با بیان اینکه هفته جهاد کشاورزی هفته خدمت، تلاش و مجاهدت است، گفت: در سال مزین به فرهنگ و اقتصاد باید شرایط را برای استقلال اقتصادی کشور مهیا کنیم.
يکشنبه 25 خرداد 1393

محور سمنان - فیروزکوه به دلیل عدم تناسب جاده ای با شرایط روز کشور همچنان قربانی می گیرد

محور سمنان - فیروزکوه به دلیل عدم تناسب جاده ای با شرایط روز کشور همچنان قربانی می گیرد با افزایش میزان تردد خودروها و عدم تناسب برخی از محورهای پرتردد با شرایط روز کشور و تعریض نشدن جاده های فرعی، این مسیرها همچنان حادثه ساز است و بسیاری از شهروندان را به کام مرگ می فرستد و یا دچار معلولیت های جسمی می کند.
شنبه 24 خرداد 1393

ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه با اهالی روستای گذرخانی از توابع بخش مرکزی

ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه با اهالی روستای گذرخانی از توابع بخش مرکزی در این دیدار صمیمانه یکی از اعضای شورایاری روستا ضمن خیر مقدم به فرماندار و هیات همراه نسبت به قرائت مشکلات روستا اقدام و خواستار توجه و پیگیری مسئولین شهرستان برای حل مشکلات روستا شد.
جمعه 23 خرداد 1393

جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان فیروزکوه برگزار شد در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، معاون جذب و پشتیبانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران، امام جمعه، فرماندار، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، بخشدار مرکزی و رؤسا، مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی شهرستان فیروزکوه حضور داشتند.
جمعه 23 خرداد 1393

نخستین جلسه شورای هماهنگی اقامه نماز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

نخستین جلسه شورای هماهنگی اقامه نماز شهرستان فیروزکوه برگزار شد ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در نخستین جلسه شورای هماهنگی اقامه نماز شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: فلسفه وجودی مسؤولان در نظام اسلامی اقامه نماز است که اگر اینگونه شد بسیاری از مشکلات حل می شود.
جمعه 23 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
مهمترین شاخصه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ولایتمداری و مردم داری است

فرماندار فیروزکوه: <br />مهمترین شاخصه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ولایتمداری و مردم داری است ابوالقاسم مهری ، فرماندار فیروزکوه با حضور در اداره اطلاعات شهرستان به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار کرد: مهم ترین شاخصه و ویژگی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، ولایتمداری و مردم داری است و همین امر موجب تمایز این مجموعه از تمامی سرویس های اطلاعاتی دنیا شده است.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
عمق بخشیدن به معرفت دینی مردم مورد توجه جشن های نیمه شعبان باشد

فرماندار فیروزکوه: <br />عمق بخشیدن به معرفت دینی مردم مورد توجه جشن های نیمه شعبان باشد ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه باید به معرفت دینی مردم عمق بخشید، اظهار داشت: ترویج فرهنگ مهدوی در جامعه و عمق بخشیدن به معرفت دینی جوانان در جشن های نیمه شعبان باید مورد توجه قرار گیرد.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

فرماندار فیروزکوه:
اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت فداکاری ایثارگران است

فرماندار فیروزکوه:<br />اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت فداکاری ایثارگران است فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت ایثارگری ایثارگران است و آنان هستند که می توانند بهترین حافظان و صیانت کنندگان از ارزش های اسلامی باشند.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از فرماندار فیروزکوه تقدیر کرد

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از فرماندار فیروزکوه تقدیر کرد سردار “علی نصیری” فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اهدای لوح تقدیر از تلاش های فرماندار شهرستان فیروزکوه در خدمات رسانی و پشتیبانی مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تقدیر کرد.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

شایعه انتقال صندوق مهر امام رضا فیروزکوه و نامه اعتراض آمیز مسؤولان شهرستان

شایعه انتقال صندوق مهر امام رضا فیروزکوه و نامه اعتراض آمیز مسؤولان شهرستان مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه با ارسال نامه ای مراتب شدید اعتراض خود را از انتقال صندوق مهر امام رضا(ع) شهرستان فیروزکوه به دماوند عنوان کردند.
پنجشنبه 22 خرداد 1393