En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور مهری در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه

حضور مهری در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در سال 94 برگزار شد.
شنبه 2 خرداد 1394

180 نفر از باغداران فیروزکوهی در سمینار تغذیه و آفات گردو شرکت کردند

180 نفر از باغداران فیروزکوهی در سمینار تغذیه و آفات گردو شرکت کردند با حضور عضو هیأت علمی مؤسسه آب و خاک کشور، سمینار یک روزه تغذیه و آفات گردو در روستای مزداران شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
شنبه 2 خرداد 1394

مهری: حضور جانبازان سبب شده تا دشمنان نظام توان توطئه چینی برای ایران اسلامی نداشته باشند

مهری: حضور جانبازان سبب شده تا دشمنان نظام توان توطئه چینی برای ایران اسلامی نداشته باشند نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: آنچه امروز سبب شده تا دشمنان و معاندان نظام توان توطئه چینی و تصمیم گیری شوم برای ایران اسلامی نداشته باشند، حضور جانبازان گرانقدر است.
پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394

برگزاری گردهمایی خیرین و یاوران مؤسسه خیریه فدک حضرت زهرا (س) فیروزکوه

برگزاری گردهمایی خیرین و یاوران مؤسسه خیریه فدک حضرت زهرا (س) فیروزکوه با حضور معاونان سیاسی و انتظامی و برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری و برخی مسئولان محلی، گردهمایی خیرین و یاوران مؤسسه خیریه فدک حضرت زهرا (س) فیروزکوه برگزار شد.
پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394

فرماندار فیروزکوه به معضلات 10 نفر از اهالی شهرستان رسیدگی کرد

فرماندار فیروزکوه به معضلات 10 نفر از اهالی شهرستان رسیدگی کرد فرماندار شهرستان فیروزکوه در چارچوب برنامه ملاقات مردمی به مسائل و مشکلات مبتلابه 10 نفر از شهروندان و اهالی شهرستان رسیدگی کرد.
پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد مراسم پرفیض زیارت عاشورا از ساعت هفت صبح با حضور فرماندار، معاونان فرمانداری و پرسنل در محل نمازخانه فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394

با حضور خلیل ارجمندی؛ جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات روستای پیرده برگزار شد

با حضور خلیل ارجمندی؛ جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات روستای پیرده برگزار شد با حضور معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری فیروزکوه مسائل و مشکلات مبتلابه روستای پیرده از بخش مرکزی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

بانوان فیروزکوهی آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) این شهر را غبار روبی کردند

بانوان فیروزکوهی آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) این شهر را غبار روبی کردند در آستانه حلول ماه مبارک و پر خیر و برکت شعبان، بیش از 30 نفر از بانوان بسیجی شهرستان فیروزکوه آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) این شهر را غبار روبی کردند.
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

خلیل نژاد: بیان خدمات دولت و نظام، مهمترین وظیفه مسئولان روابط عمومی ادارات است

خلیل نژاد: بیان خدمات دولت و نظام، مهمترین وظیفه مسئولان روابط عمومی ادارات است مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه گفت: اطلاع رسانی، تنویر افکار عمومی و بیان خدمات دولت و نظام، مهمترین وظیفه مسئولان روابط عمومی ادارات است .
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

تقدیر از اصحاب رسانه شهرستان فیروزکوه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

تقدیر از اصحاب رسانه شهرستان فیروزکوه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان های فیروزکوه و نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، با اهدای لوح تقدیر از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان فیروزکوه تجلیل شد.
سه شنبه 29 ارديبهشت 1394