En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید مدیرکل امور روستایی استانداری از روستاهای اندریه و شادمهن فیروزکوه

بازدید مدیرکل امور روستایی استانداری از روستاهای اندریه و شادمهن فیروزکوه مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با حضور در بخش ارجمند شهرستان فیروزکوه از برخی پروژه های دو روستای شادمهن و اندریه این بخش بازدید کرد.
دوشنبه 4 خرداد 1394

بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران از فیروزکوه

بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران از فیروزکوه مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با حضور در بخش های مرکزی و ارجمند شهرستان فیروزکوه در جمع شورائیان و دهیاران این دو بخش حضور یافت.
دوشنبه 4 خرداد 1394

تقدیر مهری از جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق شهری و روستایی

تقدیر مهری از جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق شهری و روستایی فرماندار شهرستان فیروزکوه از تلاش انجام شده از سوی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز تقدیر کرد.
يکشنبه 3 خرداد 1394

فرماندار فیروزکوه به معضلات 38 نفر از مراجعان رسیدگی کرد

فرماندار فیروزکوه به معضلات 38 نفر از مراجعان رسیدگی کرد در برنامه ملاقات مردمی امروز فرماندار فیروزکوه به مشکلات 38 نفر از مراجعان رسیدگی کرد.
يکشنبه 3 خرداد 1394

تجلیل از رزمندگان فیروزکوهی حاضر در آزادسازی خرمشهر

تجلیل از رزمندگان فیروزکوهی حاضر در آزادسازی خرمشهر با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، از رزمندگان و جانبازان حاضر در عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد.
يکشنبه 3 خرداد 1394

با حضور مهری برگزار شد؛ صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در فیروزکوه

با حضور مهری برگزار شد؛ صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در فیروزکوه در سالروز حماسه فتح خرمشهر با حضور فرماندار و برخی مسئولان محلی فیروزکوهی و بسیجیان، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد.
يکشنبه 3 خرداد 1394

حضور مهری در مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد فیروزکوه

حضور مهری در مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد فیروزکوه مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
يکشنبه 3 خرداد 1394

با حضور مهری: نشست صمیمی امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی با هیات رئیسه واحد فیروزکوه برگزار شد

با حضور مهری: نشست صمیمی امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی با  هیات رئیسه واحد فیروزکوه برگزار شد در سی و سومین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی نشست صمیمی امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی با هیات رئیسه واحد فیروزکوه برگزار شد.
شنبه 2 خرداد 1394

حجت الاسلام اسماعیلی: مدیریت جامعه در شرایط کنونی بسیار سخت و دشوار و مهم است

حجت الاسلام اسماعیلی: مدیریت جامعه در شرایط کنونی بسیار سخت و دشوار و مهم است نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز اسلام هراسی، ایران هراسی و سپاه هراسی به یک استراتژی و تاکتیک دشمنان نظام تبدیل شده و بر این اساس، مدیریت در شرایط کنونی بسیار سخت و دشوار و مهم است.
شنبه 2 خرداد 1394

تجلیل از فعالان گرامیداشت هفته معلم در فیروزکوه

تجلیل از فعالان گرامیداشت هفته معلم در فیروزکوه در آیینی با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، از فعالان گرامیداشت هفته معلم تجلیل شد.
شنبه 2 خرداد 1394