En
تاریخ : شنبه 20 بهمن 1397
کد 4917

دعوت بخشدار ارجمند از مردم ولایتمدار بخش ارجمند جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

بخشدار ارجمند با صدور پیامی از آحاد مردم ولایتمدار بخش ارجمند، برای حضور گسترده و پرشورتر از سال های قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، حسن زاده بخشدار ارجمند با صدور پیامی از آحاد مردم ولایتمدار بخش ارجمند، برای حضور گسترده و پرشورتر از سال های قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
متن پیام حجت اله حسن زاده بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله بیست و دوم بهمن یادآور شعارهای اصلی انقلاب اسلامی: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، است.
یوم‌الله بیست و دوم بهمن یادآور رنج‌ها و جان‌فشانی‌های هزاران شهید، زندانی و شکنجه شده‌ای است که برای ریشه‌کن کردن استبداد، وابستگی به بیگانگان و نظام پوسیده شاهنشاهی، آلام و دردهای فراوان را تحمل کردند و جان و جوانی خویش را در این مسیر فدا نمودند.
یوم‌الله بیست و دوم بهمن یادآور لحظات شیرین همراهی و همگامی ملت سربلند ایران تحت لوای ولایت فقیه و رهبری حضرت امام خمینی(ره) است. یوم‌الله بیست و دوم بهمن یادآور احیای ارزش‌های الهی در دوران معاصر است. در این یوم الله همگام با رهبری معظم (مد ظله العالی)، مسئولین کرام جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران اسلامی در خیابان‌ها حاضر خواهیم شد و فریاد رسای «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را دوباره در جهان طنین‌انداز خواهیم کرد.
این حضور افتخارآفرین بیعتی مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام راحل و تذکر مکرر به تمامی عالم است که ما بر سر عهد خویش ایستاده‌ایم.
بی‌شک چنین حضوری بار دیگر دشمنان اسلام را نا امید و مشتاقان عدالت را امیدوار خواهد کرد و بار مسئولیت حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی را بر دوش مسئولان سنگین‌تر خواهد نمود.
اینجانب ضمن تبریک این قطعه از تاریخ درخشان ایران اسلامی، از همه مردم شریف شهرستان  فیروزکوه بویژه بخش ارجمند دعوت بعمل می‌آورم؛  22 بهمن ماه، با حضور حماسی خود، اتحاد و همبستگی خود را در حمایت از ولایت، رهبری، نظام و ایران اسلامی به رخ جهانیان بکشانیم
.
حجت اله حسن زاده
بخشدار ارجمند
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 بهمن 1397
  • توسط بخشداری ارجمند
  • تعداد بازدید 12