En
تاریخ : شنبه 17 آذر 1397
کد 4665

برگزاری جلسه کمیته سرمایه گذاری فیروزکوه

جلسه کمیته سرمایه گذاری شهرستان فیروزکوه با هدف بررسی طرح های پیشنهادی سرمایه گذاران، به ریاست مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه کمیته سرمایه گذاری شهرستان روز شنبه ۱۷ آذر ماه با محوریت بررسی طرح های پیشنهادی سرمایه گذاران و تأیید یا رد اولیه طرح های پیشنهادی به ریاست مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه و با حضور مهین خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، توکلیان مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری، روسای ادارات، مسئولان مربوطه و سرمایه گذاران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

مهندس یوسفی جمارانی ضمن خیر مقدم به حضار اظهار داشت: مجریان طرح هایی که تأیید اولیه اخذ میکنند توجه داشته باشند پیش از اخذ مجوزات و پروانه های لازم از مراجع ذیصلاح اقدام به آغاز پروژه و احداث بنا نداشته باشند، همچنین در صورت اخذ مجوزات نیز عیناً طبق آن مجوزات عمل کرده و فراتر از آن پیش نروند تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

وی با اشاره به سرمایه گذارانی که تقاضای اجرای چند طرح همزمان را دارند توصیه کرد: شایسته نیست پروژه ای نیمه کاره رها شود اما اقدام به آغاز و ایجاد طرح جدیدی داشته باشیم، چرا که امکان و سرعت به بهره برداری رسیدن پروژه ها کاهش می یابد.

این مقام مسئول افزود: متقاضیان اجرای چند پروژه، طرح های خود را مجزا ارائه دهند و از ترکیب آنها خودداری کنند؛ این امر موجب می شود تا موانع موجود در مسیر اجرای یک طرح منجر به توقف تمام پروژه ها نشود.

نماینده عالی دولت در فیروزکوه تصریح کرد: با توجه به تأثیر اجرای طرح های سرمایه گذاری در راستای توسعه شهرستان تمام مسئولان وظیفه دارند اهتمام لازم در جهت تسریع روند بررسی پرونده ها را داشته باشند.

وی خطاب به سرمایه گذاران تأکید کرد: در صورت بروز مشکل و مانع در روند اجرای پروژه حتماً مسئله را به فرمانداری منعکس کنند تا پیگیری شود.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به اهمیت منطقه گردشگری تنگه واشی خاطرنشان کرد: اجرای طرح های گردشگری در راستای بهبود شرایط منطقه و جذب گردشگر از اولویت های شهرستان است لذا متقاضیان اجرای طرح در این حوزه باید با نگاه ویژه ای حمایت شوند.

مهندس یوسفی جمارانی در پایان ضمن تأکید بر کاربردی شدن جلسات بیان داشت: اگر نقاط مناسب اجرای طرح در حوزه های مختلف در سطح شهرستان توسط مسئولان مربوطه شناسایی و به سرمایه گذاران پیشنهاد شود، قطعاً روند اجرای این امر بهبود و تسریع می یابد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 17 آذر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 32