En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 4659

جلسه کمیته روستایی بانوان شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه روز چهارشنبه 14 آذر ماه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور معصومه حقیقت مسئول امور بانوان فرمانداری، نماینده بانوان ادارات و نماینده بانوان روستاهای بخش، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه اظهار داشت: ظرفیت و توانمندی زنان روستایی بر کسی پوشیده نیست و ما مسئولان وظیفه داریم در راستای توانمندسازی و بهره مندی از این پتانسیل ها، برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

وی بیان داشت: دهیاری ها و شورای اسلامی روستاها آخرین نقطه اتصال ادارات با روستائیان هستند، همچنین ارتباط مستقیم با مردم دارند که از این جهت می توانند موانع و مشکلات آنها را به خوبی دریافت و منعکس کنند.

امرایی تأکید کرد: از ظرفیت دهیاری ها نیز باید در راستای بهبود مسائل بانوان در حوزه های متفاوت اعم از برگزاری دوره های آموزشی در زمینه تربیت فرزندان، بهداشت و سلامت و ... استفاده کرد.

در این جلسه مواردی همچون تشکیل و فعالیت صندوق های خرد زنان روستایی، حقوق شهروندی بانوان و کودکان روستایی، بهداشت و سلامت، مدیریت پسماند و حفظ محیط زیست و بیمه زنان خانه دار، طرح و بررسی شد. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 آذر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 29