En
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 4652

نشست فرماندار با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری فیروزکوه

به منظور بررسی مسائل و موارد مرتبط، نشست صمیمی مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، این نشست صمیمی با حضور مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه، ارجمندی معاونت برنامه ریزی و اداری مالی، تقی پور مدیریت حوزه فرماندار، بوربوری مسئول حراست فرمانداری و کارکنان این معاونت به منظور بررسی مسائل مرتبط و مشکلات کارکنان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

بنابر این گزارش؛ در این جلسه هر یک از کارکنان معاونت برنامه ریزی ضمن مطرح کردن موضوعات و مشکلات کاری خود در حضور فرماندار به بیان دیدگاه ها و ارائه پیشنهادات و درخواست های خویش پرداختند.

مهندس یوسفی جمارانی روز دوشنبه 12 آذر ماه در جمع کارکنان این حوزه اظهار داشت: از مهمترین منابع سازمانی کارمندان فعال و با انگیزه ای هستند که مدیران را در مسیر رسیدن به اهداف سازمان کمک می کنند.

وی بیان داشت: داشتن دغدغه اجرای سیاست ها و اعتقاد به تلاش و کوشش، از جانب کارکنان هرمجموعه ای از دلایل اصلی در دستیابی به موفقیت و به نتیجه رسیدن اهداف و برنامه ها است.

فرماندار فیروزکوه ضمن  تقدیر و تشکر از زحمات همکاران خاطرنشان کرد: در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید با انجام کار صادقانه و خالصانه، رعایت نظم و انضباط اداری، رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی، تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به موقع به مکاتبات اداری، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی، از هیچ تلاشی کوتاهی نکنید.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 29