En
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 4651

مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان در فیروزکوه برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور جمعی از این قشر گرامی و مسئولان محلی در اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، این مراسم با حضور مهین خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، نیما عموزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان، مسئولان محلی و جمعی از قشر معلولان و افراد کم توان فیروزکوه روز دوشنبه 12 آذر ماه در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری فیروزکوه ضمن گرامیداشت این روز اظهار داشت: در جوامع امروز افرادی در کنارمان زندگی می کنند که الگوی صبر و استقامت هستند و توانمندی بیشمار آنها در پس مشکلات ظاهری پنهان شده است.

وی ادامه داد: مسئولان وظیفه دارند همواره تلاش کنند تا این افراد توانمند بتوانند با مشکلات خود مقابله کنند و هوش و هنر خود را به منصه ظهور بگذارند.

این مقام مسئول تصریح کرد: اداره بهزیستی در خصوص اعطای تسهیلات برای اشتغال این قشر کم توان تمهیداتی اتخاذ کند تا جامعه بتواند از توانمندی آنها در زمینه های مختلف بهره مند شود.

ارجمندی تأکید کرد: ادارات دولتی، شرکت های خصوصی و شهرداری ها باید به تسهیل رفت و آمد این قشر توجه ویژه ای داشته باشند و شرایط معابر، آسانسورها و ... به طوری باشد که زندگی روزمره این عزیزان را با مشکل و مخاطره همراه نسازد.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم از افرادی که موفق به کسب موفقیت های علمی، ورزشی، هنری و ... شده بودند نیز تقدیر به عمل آمد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 28