En
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 4578

جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد

جلسه شورای اداری فیروزکوه به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه و با حضور اعضای شورای تأمین، مدیران و مسئولان محلی، ۱۴ آبان ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ادارات شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت شهرستان به ارائه عملکرد ۶ ماهه اول سال جاری و سپس ادارات آبفای شهری و برق به ارائه گزارش در خصوص میزان مصرف آب و برق ادارات و سازمان ها در 6 ماهه اول سال 97 پرداختند.

فرماندار فیروزکوه در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تسلیت ایام سوگواری پیش رو بیان داشت: بنا شده است تا ادارات گزارشی از عملکرد خود را در جلسات شورای اداری ارائه دهند.

وی افزود: باید در این گزارشات، آمار دقیق و قابل استفاده در جلسات ارائه شود؛ بحران آمار در تصمیم گیری ها کاملاً نمود دارد.

مهندس یوسفی جمارانی گفت: اگر نظام آمارهای ثبتی به طور کامل در سیستم بروکراسی اداری تبیین شود، در بازه زمانی کوتاه می توان به نتیجه مورد نظر دست یافت.

به گفته وی نظام آماری همواره غیر مکانیزه بوده و از این جهت شاهد تناقضات آماری در سطح شهرستانی و استانی هستیم.

این مقام مسئول اظهار داشت: باید به جایگاهی برسیم که هر رویداد را در لحظه ی وقوع ثبت کرده و در مسیری حرکت کنیم که مجموعه را در نظام آمارهای ثبتی هدایت کنیم.

وی تأکید کرد: آمارهای ارائه شده باید شاخص بوده و داده های آماری خام نباشند.

فرماندار فیروزکوه خاطرنشان کرد: شاخص ها جهت گیری کلی مجموعه را به خود اختصاص می دهند؛ اگر موارد تفکیک شوند، نوسانات و شرایط را نشان خواهد داد و از این سو می توان روند نزولی و صعودی را در هر زمینه دریافت و در جهت شناسایی علت نقاط ضعف و قوت تلاش کرد.

مهندس یوسفی جمارانی تصریح کرد: در هنگام ارائه گزارش آماری باید به جایگاه شهرستان در سطح استان و جایگاه استان در سطح کشور در حوزه های متفاوت تسلط داشته باشیم تا در پایان گزارش انتظاراتمان مشخص باشد.

فرماندار فیروزکوه با تأکید بر اهمیت میز خدمت گفت: باید با تلاش مستمر و پیگیری درخواست های مردمی، مانع از نارضایتی مردم شد.

همچنین تأکید کرد: مکاتبات اداری در بازه زمانی معین پاسخ داده شود و بی جواب نماند.

در پایان این جلسه، بخشدار مرکزی فیروزکوه، روسای ادارات بهزیستی، پلیس راه و روسای بانک های مهر اقتصاد و کشاورزی معارفه شدند.

سید روح الله حسینی بخشدار مرکزی شهرستان در این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری پیش رو و تشکر از حسن اعتماد فرماندار جهت معرفی ایشان، اظهار داشت: با همت، تلاش، پشتکار، تدبیر، برنامه ریزی و توجه به درخواست های مردم برآنیم که در راستای پیشرفت شهرستان علی الخصوص در بخش روستاها قدم برداریم و این با وحدت و همدلی تمامی مسئولان و مردم عزیز شهرستان حاصل خواهد شد.

حسینی پیش از این معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فیروزکوه بود که از 30 مرداد با حفظ سمت مسئولیت پیگیری امور بخشداری مرکزی را نیز برعهده گرفته بود.

سید روح الله حسینی با حکم استاندار تهران به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان فیروزکوه منصوب شد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 42