En
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 4577

رئیس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور مهندس مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مسئولان محلی روز دوشنبه ۱۴ آبان ماه در محل بیمارستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی، مهم ترین و بهترین دوران در حوزه درمان به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه های دولت تدبیر و امید، طی ۵ سال اخیر رقم خورده است.

مهندس یوسفی جمارانی بیان داشت: همگانی شدن خدمات، توسعه فضاهای درمانی و بهداشتی، توجه به  اقدامات پیشگیرانه، مراقبت های سلامت و افزایش امکانات نرم افزاری و سخت افزاری در این حوزه از شاخص های بارز عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

وی ضمن تأکید بر توجه ویژه و فراتر از استانداردهای مطرح به بیمارستان امام خمینی (ره)، افزود: توسعه و گسترش امکانات بیمارستان فیروزکوه حاکی از حمایت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تلاش ها و پیگیری های مستمر ادارات مربوطه در شهرستان است.

مهندس یوسفی جمارانی بیان داشت: توسعه فضاهای درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) و ایجاد کلینیک های تخصصی از دیگر اقدامات مثبتی بوده است که دولت با کمک مالی خیرین توانسته است به روند این پیشرفت سرعت بخشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه تأکید کرد: خطا و اشتباه در حوزه سلامت و درمان غیر قابل جبران است و جامعه در این زمینه حساسیت خاصی دارد.

مجتبی بنداد کرمانی افزود: تمام فعالان این عرصه وظیفه دارند در راستای حفظ سلامت جامعه و بهبود ارائه خدمات، تلاش مستمر داشته باشند.

این مقام مسئول خبر داد: تا پایان سال جاری حدود ۲ هزار متر مربع به فضای بیمارستان امام خمینی (ره) افزوده و به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته کرمانی طی یک سال و شش ماه اخیر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین به مجموعه بیمارستان افزوده شده است.

سپس دکتر وزیریان گزارشی از عملکرد 4 ساله بیمارستان امام خمینی (ره) تحت مسئولیت خود را ارائه نمودند و به اقداماتی همچون توسعه زیرساخت ها، خرید تجهیزات و ... اشاره و نقش و همراهی مجموعه خیرین سلامت را در این موضوع بسیار موثر دانستند.

ایشان ضمن تشکر از تلاش های کارکنان در تحقق این اهداف به محدودیت های جذب برخی منابع در شهرستان اشاره و افزودند: امیدواریم که با پیگیری های انجام شده، با برداشته شدن این محدودیت ها، روند رو به رشد و پیشرفت را برای این مجموعه درمانی شاهد باشیم.

دکتر بهداد خسروی رئیس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه به دشواری فرآیند جذب و تخصیص اعتبار اشاره و اظهار کرد: با پشت سرگذاشتن همه موانع و شرایط سخت، اقدامات و خدمات شایسته ای در زمینه ارتقاء خدمات درمانی و توسعه فضای فیزیکی بیمارستان ارائه شد که شهروندان فیروزکوه به زودی از ماحصل این خدمات که توسط دکتر وزیریان محقق شده، بهره مند می شوند.

ایشان افزودند: تلاش خود را جهت بهبود کمی و کیفی اهداف و خدمات بیمارستان امام خمینی (ره) بکار می بندیم و از تمام مردم شریف شهرستان و کسانی که در پیشبرد و اعتلای این بیمارستان می توانند نقش داشته باشند، همیاری می طلبیم.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دکتر وزیریان و اهدا لوح سپاس، دکتر بهداد خسروی به عنوان رئیس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) معارفه شد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 35